Купи!

3 ВО 1 ЕЛЕКТРОНСКО АКУПУНКТУРНО ПЕНКАЛО – МАСАЖЕР

599.00 ден

Шифра на производ055

Стимулацијата на одредени (акупунктурни) точки на нашето тело, покрај тоа што помага при здравствени проблеми, влијае на релаксација на мускулите, метаболизам, го зајакнува имунолошкиот систем, го намалува заморот, но и убавината и многу повеќе. Придобивките се безброј, и покрај класичната акупунктура, денес сето тоа можете да го постигнете сами, во вашиот дом додека ја гледате омилената серија или читате книга. Се прашувате како? Со помош на нашето пенкало за акупунктура 3 во 1, ќе заштедите време и пари!

Ова електрично пенкало ги стимулира акупунктурните точки со своите вибрации, истовремено овозможувајќи максимална мускулна релаксација, и ќе се чувствувате порелаксирано и подобро веднаш по употреба. Моливчето има 3 екстензии кои служат за 3 различни намени – како третман за разубавување што го подобрува тонот на кожата и и дава сјај, третман за релаксација на мускулите и третман за ублажување на болката и стимулирање на акупунктурни точки.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Овој производ е достапен само во TronShop !

Категорија

3 ВО 1 ЕЛЕКТРОНСКО АКУПУНКТУРНО ПЕНКАЛО – МАСАЖЕР

Стимулацијата на одредени (акупунктурни) точки на нашето тело, покрај тоа што помага при здравствени проблеми, влијае на релаксација на мускулите, метаболизам, го зајакнува имунолошкиот систем, го намалува заморот, но и убавината и многу повеќе. Придобивките се безброј, и покрај класичната акупунктура, денес сето тоа можете да го постигнете сами, во вашиот дом додека ја гледате омилената серија или читате книга. Се прашувате како? Со помош на нашето пенкало за акупунктура 3 во 1, ќе заштедите време и пари!

 

Ова електрично пенкало ги стимулира акупунктурните точки со своите вибрации, истовремено овозможувајќи максимална мускулна релаксација, и ќе се чувствувате порелаксирано и подобро веднаш по употреба. Моливчето има 3 екстензии кои служат за 3 различни намени – како третман за разубавување што го подобрува тонот на кожата и и дава сјај, третман за релаксација на мускулите и третман за ублажување на болката и стимулирање на акупунктурни точки.

 

Сосема безбеден, акупунктурен молив е идеален за семејна употреба. Можете да го носите насекаде со себе и да се ослободите од болката кога сакате!

Нека здравјето и убавината секогаш бидат ваш приоритет, а донесувањето паметни одлуки навика!

 

Карактеристики на производот:
 • Електрично пенкало со 3 екстензии;
 • Материјал – ABS пластика;
 • Боја – сребрена;
 • АА батерија;
 • Економично;
 • Едноставен дизајн;
 • Лесно пренослив;
 • Повеќенаменска употреба.

3 ВО 1 ЕЛЕКТРОНСКО АКУПУНКТУРНО ПЕНКАЛО – МАСАЖЕР

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 ВО 1 ЕЛЕКТРОНСКО АКУПУНКТУРНО ПЕНКАЛО – МАСАЖЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop