Купи!

АЛАТКА ЗА ГМЕЧЕЊЕ НА ЛУК

299.00 ден

Шифра на производ: 087
Оваа нова машина за гмечење лук се одликува со иновативна конструкција која лесно може да здроби чешниња лук со едноставни движења напред-назад.

Дизајнирана е без остри рабови и лесна за употреба.

Изработена е од ECO материјал, висококвалитетен нерѓосувачки челик со пластична рачка, многу издржлив и отпорен на корозија и топлина.

Неверојатен дизајн, исклучителна функционалност и одличен квалитет, оваа месење е на самиот врв на кујнскиот прибор.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

АЛАТКА ЗА ГМЕЧЕЊЕ НА ЛУК

Оваа нова машина за гмечење лук се одликува со иновативна конструкција која лесно може да здроби чешниња лук со едноставни движења напред-назад.

Дизајнирана е без остри рабови и лесна за употреба.

Изработена е од ECO материјал, висококвалитетен нерѓосувачки челик со пластична рачка, многу издржлив и отпорен на корозија и топлина.

Неверојатен дизајн, исклучителна функционалност и одличен квалитет, оваа месење е на самиот врв на кујнскиот прибор.

Со примена на опаѓачки притисок и придвижување на лулашката (систем на клацкалка), оваа модерна алатка лесно ќе го здроби лукот.

По дробењето, низ отворот на решетката ќе излезат мали парчиња лук на другата страна на решетката, со што ќе се овозможи лесно да се префрлат во саканото јадење со лажица.

Благодарение на практичниот и иновативен дизајн, лукот не остава непријатен мирис на вашите раце!

Мешачот многу лесно се чисти под млаз вода, може да се пере и во машина.

 

Карактеристики:
 • Иновативен производ БР.1
 • Добитник на наградата за дизајн за 2021 година
 • Изработена од челик и висококвалитетен пластичен ЕКО материјал
 • Прецизно и лесно изгмечете го лукот
 • Многу лесна за употреба и чистење
 • Погоден за безбедно перење во машина за садови
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АЛАТКА ЗА ГМЕЧЕЊЕ НА ЛУК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop