Купи!

АНТИЦЕЛУЛИТЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

1,199.00 ден

Шифра на производ085
Дали секој ден забележувате се повеќе целулит на нозете?

Не грижете се – дури 90% од жените ширум светот го имаат истиот проблем.

Покрај корегирана диета, целулитот можете да го намалите и со соодветна масажа, предноста е што сега веќе не мора да одите во салони и да плаќате за антицелулитни масажи, можете да го постигнете истиот резултат како од салон дома – многу брзо и лесно.

Пробајте антицелулитен масажер 3 во 1 кој користи професионална техника на масажа, што значи дека за време на масажата овозможува зголемен проток на крв, помага во отстранување на токсините и ги намалува наталожените масти.

Овој масажер ефикасно ја ваја фигурата, правејќи ја кожата мазна и мека.

Овој уред доаѓа и со 6 заменливи додатоци за масажа.

Антицелулитниот масажер 3 во 1 обезбедува 3 најефикасни масажи во борбата против целулитот – кружна масажа, масажа со воздушен притисок и инфрацрвена топлинска масажа…

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Категорија

АНТИЦЕЛУЛИТЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Дали секој ден забележувате се повеќе целулит на нозете?

Не грижете се – дури 90% од жените ширум светот го имаат истиот проблем.

 

Покрај корегирана диета, целулитот можете да го намалите и со соодветна масажа, предноста е што сега веќе не мора да одите во салони и да плаќате за антицелулитни масажи, можете да го постигнете истиот резултат како од салон дома – многу брзо и лесно.

Пробајте го овој антицелулитен масажер 3 во 1 кој користи професионална техника на масажа, што значи дека за време на масажата овозможува зголемен проток на крв, помага во отстранување на токсините и ги намалува наталожените масти.

Овој масажер ефикасно ја ваја фигурата, правејќи ја кожата мазна и мека.

Овој уред доаѓа со 6 заменливи додатоци за масажа, кои можете да ги прилагодите во зависност од тоа каков проблем имате (воден, масен или целулит кој се појавува само кога ќе ја стегнете кожата или фиброзен – тврдоглав целулит кој е многу забележлив и е најтешка форма на целулит ).

 

Антицелулитниот масажер 3 во 1 ги обезбедува 3-те најефикасни масажи во борбата против целулитот – кружна масажа, масажа со воздушен притисок и инфрацрвена топлинска масажа, каде што зраците нежно ја загреваат областа што ја третирате и допираат до масните наслаги и целулитот, а потоа ефикасно ги намалуваат и стопете ги.

Едноставен дизајн прилагоден за домашна употреба, овој уред е идеален и за отстранување на постоечки целулит и за превентивни цели – за спречување на формирање на нов целулит, но и за релаксација и затегнување на кожата.

Карактеристики на производот:
 • Масажер кој ефикасно го намалува целулитот и масните наслаги;
 • Овозможува зголемен проток на крв, ги намалува токсините и наталожените масни наслаги;
 • Го намалува обемот на фигурата и ја затегнува кожата;
 • 6 заменливи екстензии;
 • Кружна масажа, масажа со воздушен притисок и инфрацрвена топлина;
 • Лесен за користење;
 • Лесно одржување.

АНТИЦЕЛУЛИТЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АНТИЦЕЛУЛИТЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop