Купи!

БЕЗЖИЧЕН АЛАРМ СО МАГНЕТЕН СЕНЗОР

299.00 ден

Шифра на производ071
Безжичниот аларм е вистинскиот избор за сите оние кои сакаат целосно да го обезбедат својот дом на најефикасен и најлесен начин!
Оваа понуда вклучува безжичен аларм со магнетен сензор за врати и прозорци од 90DB.
Инсталирајте го овој паметен уред и обезбедете му на вашето семејство апсолутна безбедност, во секое време!

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

БЕЗЖИЧНИОТ АЛАРМ СО МАГНЕТСКИ СЕНЗОР Е ИДЕАЛНИОТ ИЗБОР ЗА СИТЕ ОНИ КОИ САКААТ ЦЕЛОСНО ДА ГО ОСИГУРААТ СВОЈОТ ДОМ НА ЕДНОСТАВЕН И ЕФИКАСЕН НАЧИН.

Факт е дека бројот на кражби значително се зголемува за време на празниците, а со тоа е важно добро да го заштитите вашиот дом навреме.

Безжичниот аларм има јачина на звук од дури 90 децибели, па ќе се огласи брзо и ефикасно доколку сензорите откријат сомнителни движења.

Овој уред е прилично едноставен и лесен за монтирање со самолеплива лента која треба да се ослободи од заштитната хартија и да се залепи на прозорецот, вратата, плакарот или кое било друго место што ќе го одберете.

Безжичниот аларм содржи електронски магнетен сензор, го детектира секој влез во вашиот стан, куќа, канцеларија, стан, гаража, без разлика дали сте внатре или надвор од просторот.

Карактеристики на производот

 • Безжичен аларм за врати и прозорци;
 • Јачина на звук: 90DB;
 • Сензор за магнетна детекција;
 • Лесен за инсталирање;
 • Идеален за куќа, канцеларија, гаража;
 • Дополнителна безбедност и заштита.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БЕЗЖИЧЕН АЛАРМ СО МАГНЕТЕН СЕНЗОР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop