Купи!

ВАКУМСКА ОСТРИЛКА ЗА НОЖЕВИ И НОЖИЦИ

299.00 ден

Шифра на производ067
Многу безбедна острилка за кујнски ножеви. Лесно и брзо се поставува на мазна површина. Стои исклучително цврсто и е речиси невозможно да се движи, што овозможува лесно и безбедно ракување.
Исклучително брзо ги остри сите ножеви и ножици. Доволно е 2-3 пати да се помине низ острилка и ножот ќе се наостри. Многу корисна, мала и компактна острилка за нoжеви и ножици.
Мала по големина и практична поради држачот  за да можете да ја поставите каде било: на врата, фрижидер, врата од кујната и не зазема многу простор.
На долната страна се поставува вакум до 12 kg, што само ја зголемува нејзината практичност и примена.

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ВАКУМСКА ОСТРИЛКА ЗА НОЖЕВИ И НОЖИЦИ.

Многу безбедна острилка за кујнски ножеви. Лесно и брзо се поставува со вакум на мазна површина. Стои исклучително цврсто и речиси е невозможно да се помести од своето место, што овозможува лесно и безбедно ракување.
Исклучително брзо ги остри сите ножеви и ножици. Доволно е 2-3 пати да се помине низ острилка и ножот ќе се наостри.
Многу корисна, мала и компактна острилка за ножеви и ножици.

Мала по големина и практична поради држачот за да можете да го поставите каде било: на врата, фрижидер, врата од кујната и не зазема многу простор.

На долната страна се поставува вакуум до 12 kg, што само ја зголемува нејзината практичност и примена.

Карактеристики:
 • најнова острилка за сите видови ножеви (прави и со засеци) и ножици
 • брз и лесен начин за изострување
 • потполно безбеден
 • стабилна – вакумска основа што можете многу лесно да ја прикачите на било која мазна површина
 • не зазема многу простор
 • Боја: црно-црвена
 • Големина: 60 ​​* 70 мм
 • Тежина: 50 g

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВАКУМСКА ОСТРИЛКА ЗА НОЖЕВИ И НОЖИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop