Купи!

Детски базен со прскалки за забавно разладување

999.00 ден

Иновативен плиток базен со отвори, кој се претвора во фонтана кога ќе се испушти водата,
Совршена забава за децата, но и за возрасните – во топлите денови,
Со пречник од 100 cm и мала длабочина кога е исполнет со вода, тоа е одлична летна забава дури и за бебињата,
Базенот-фонтана ќе го сакаат и вашите миленици кои сакаат да се разладат.
Изработени од издржлив ПВЦ и ЕКО материјал,
Без БПА,
100% нетоксични,
Лесно и брзо се инсталира.
Детски базен со прскалки за забавно разладување.

Би можело да Ве интересира

ВОЗДУШЕН ТРОСЕД – ЛЕЖАЛКА НА НАДУВУВАЊЕ – Lazy Bag

ГОЛЕМ БЕБЕШКИ АВИОН ДУШЕК ЗА ДЕЦА

5 во 1 расклоплива фотеља на надувување за во вода

Изненадете ги вашите деца со оваа подлога која нуди забавно ладење како во воден парк, со прскалки од сите страни. Како мал базен кој изгледа како фонтана, ќе стане омилена забава оваа сезона за целото семејство.

Поставувањето и монтажата се брзо и лесно, со тоа што ќе го раширите на отворено, ќе го прикачите за црево и ќе тече вода. Со прилагодување на притисокот создавате различни ефекти на вода! Прстенот околу душекот ќе се наполни со вода за да создаде плиток базен, по што прскалките ќе се активираат и ќе создадат вистинска водена магија.

 

Играјте си со друштво – Вашето дете одлично ќе се забавува и ќе се разлади со своето друштво.

Идеален подарок – Базенот е идеален подарок за деца од сите возрасти! Тоа ќе го задржи нивното внимание со часови и денови.

Активно лето – Погрижете се вашето дете добро да се забавува во текот на летото, топли и сончеви денови!

Карактеристики:

Иновативен плиток базен со отвори, кој се претвора во фонтана кога ќе се испушти водата,
Совршена забава за децата, но и за возрасните – во топлите денови,
Со пречник од 100 cm и мала длабочина кога е исполнет со вода, тоа е одлична летна забава дури и за бебињата,
Базенот-фонтана ќе го сакаат и вашите миленици кои сакаат да се разладат.
Изработени од издржлив ПВЦ и ЕКО материјал,
Без БПА,
100% нетоксични,
Лесно и брзо се инсталира.
Детски базен со прскалки за забавно разладување

Само во продажбата на Трон Шоп. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детски базен со прскалки за забавно разладување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop