Купи!

ДИГИТАЛЕН HD 2.4″ ФОТОАПАРАТ И КАМЕРА ЗА ДЕЦА

1,699.00 ден

Шифра на производ081
Направете ги вашите деца уште полесно и поинтересно фотографирањето и фотографирањето со дигиталниот 2,4″ фотоапарат, кој е направен и дизајниран само за деца.

Опремен со живописен 1080P HD IPS екран, овој фотоапарат може да снима јасни фотографии од 12 мегапиксели и видеа од 1920x1080P, што значи до двапати поквалитетни фотографии и видеа во споредба со другите детски камери.

Уредот е дизајниран да одговара на малите детски раце, лесен е и лесен за користење, додека интересната силиконска маска дава голема отпорност на паѓање, а дополнителното ременче го олеснува носењето.
Може да направи 50 фотографии без SD мемориска картичка, но има и поддршка за micro SD картички до 64GB.
Можете да ја полните камерата и да префрлате датотеки снимени со неа преку USB-кабел. Содржи литиум-јонска батерија од 850 mAh која може да работи до 3 часа непрекинато.

Карактеристики на производот

 • Екран 2,4 ″ 1850 HD;
 • резолуција од 12 MP;
 • Големина на видеото 1920 × 1080;
 • 4x дигитален зум;
 • Литиум-јонска батерија од 850 mAh;
 • USB кабел;
 • Силиконска маска со интересен дизајн која се зацврстува паѓа;
 • Лесен и лесен за употреба.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија
Дигитален HD 2.4″ фотоапарат и детски фотоапарат.

Направете им уште полесно и поинтересно на вашите деца да фотографираат и видеа со дигиталната 2.4” камера, направена и дизајнирана само за деца.

Опремен со живописен 1080P HD IPS екран, овој фотоапарат може да снима јасни фотографии од 12 мегапиксели и видеа од 1920x1080P, што значи до двапати поквалитетни фотографии и видеа во споредба со другите детски камери.
Уредот е дизајниран да одговара на малите детски раце, лесен е и лесен за користење, додека интересната силиконска маска дава голема отпорност на паѓање, а дополнителното ременче го олеснува носењето.
Овој детски фотоапарат може да направи 50 фотографии без SD мемориска картичка, но има и поддршка за micro SD картичка до 64GB.

Можете да ја полните камерата и да префрлате датотеки снимени со неа преку USB-кабел. Содржи литиум-јонска батерија од 850 mAh која може да работи до 3 часа непрекинато, а потребни се 1-2 часа за полнење.
Идеален е за родендени, забави и секојдневно уживање со семејството.
Разбудете ги малите креативци кај вашите деца и научете ги да го снимаат секој момент од растењето.
ДИГИТАЛЕН HD 2.4″ ФОТОАПАРАТ И КАМЕРА ЗА ДЕЦА.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГИТАЛЕН HD 2.4″ ФОТОАПАРАТ И КАМЕРА ЗА ДЕЦА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop