Купи!

ДОДАТНА ФИОКА ЗА ВО ФРИЖИДЕР

249.00 ден

Оваа фиока е идеална за организирање храна, пијалоци, овошје итн. Многу погодна за употреба под маса, во фрижидер, под стаклени полици и слично.

Лесен и издржлив сад за храна, склоплив дизајн и одличен како дополнителна полица во фрижидерот.

Има 5 дупки на дното за добра циркулација на воздухот и лесно се одржува.

ДОКОЛКУ КУПИТЕ ДВА ПРОИЗВОДИ, ТРЕТИОТ Е БЕСПЛАТЕН!

Би можело да Ве интересира

Самолеплива фиока за под маса, кујна, бања

НАПРАВА ЗА ВАДЕЊЕ СЕМКИ ОД ВИШНИ, ЦРЕШИ, МАСЛИНКИ

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДАСКА ЗА СЕЧЕЊЕ 3 ВО 1

 

Оваа фиока е идеална за организирање храна, пијалоци, овошје итн. Многу погоден за употреба под маса, во фрижидер, под стаклени полици. Лесен и издржлив сад за храна со дизајн што се склопува и одличен како дополнителна полица во фрижидерот. Има 5 дупки на дното за добра циркулација на воздухот и лесно се одржува.

Многу погоден за употреба под маса, под полица во фрижидер. Оваа пренослива фиока го одржува вашиот фрижидер уреден и чист.

Карактеристики:

 • Материјал: ПП пластика.
 • Големина: 15,5 x 16,5 x 7 cm.

Нашите клиенти можат да направат сè сами – но не мораат!

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДОДАТНА ФИОКА ЗА ВО ФРИЖИДЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop