Купи!

ДОЗЕР ЗА ПАСТА И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ

439.00 ден

Шифра на производ066
Автоматски дозер за паста за заби со држач за четка, изработен од пластика.
Треба нежно да ја турнете четката во отворот на цедалката и пастата ќе се исцеди.
Исцедете ја пастата на принцип на вакум. Со еден допир автоматски ја исфрла потребната количина на паста за заби.

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавниците.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

ДОЗЕР ЗА ПАСТА И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ.

 • Автоматски дозер за паста за заби со држач за четка
 • Материјал: пластика
 • Со еден допир  автоматски ја дава потребната количина на паста за заби.

Треба нежно да ја турнете четката во отворот на цедалката и пастата ќе се исцеди. Стиснете ја пастата на принцип на вакум.

Карактеристики:

 • Многу уреден и лесен за употреба
 • Без размачкана паста
 • На задната страна на цедалката и држачот има 2 самолепливи ленти за монтирање (без дупчење на плочките)
 • Големина: 60 ​​x 60 x 130 mm
 • ЕКО материјал 100%
 • Многу лесен за одржување
 • Држачот е дизајниран за најмногу 5 четки.
 • Не се потребни батерии за да функционира уредот
 • Се поставува за 5 минути.
 • Добивате сет од се што ви треба да поставите.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДОЗЕР ЗА ПАСТА И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop