Купи!

Дозер и држач за чаши за ракија, ликер, текила, коктел

399.00 ден

Имате пријатели кои сакаат шотови? Дали сакате да наполните неколку чаши одеднаш?

Држачот за чаши и носачот со шест чаши ќе ви овозможат лесно да ги наполните сите чаши одеднаш со вашиот омилен пијалок по избор, а потоа да ги носите сите во едно! Полни повеќе чаши во исто време, ви заштедува време, спречува трошење или истурање. Кадрите добиваат совршена мерка секој пат, уреден и елегантен начин на истурање. Дозерот за алкохол е одличен за празници, прослави и домашни барови, исто така идеален за кафулиња, ресторани, хотели. Уживајте во слободното време дома или на забави.

ИСКОРИСТЕТЕ ЈА АКЦИЈАТА СЕГА!

Може да Ве интересира ВОЛШЕБНА BLUETOOTH СВЕТИЛКА ЗА МУЗИКА

НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1

 

Имате пријатели кои сакаат шотови? Дали сакате да наполните неколку чаши одеднаш?

Држачот за чаши и носачот со шест чаши ќе ви овозможат лесно да ги наполните сите чаши одеднаш со вашиот омилен пијалок по избор, а потоа да ги носите сите во едно! Полни повеќе чаши во исто време, ви заштедува време, спречува трошење или истурање. Кадрите добиваат совршена мерка секој пат, уреден и елегантен начин на истурање. Дозерот за алкохол е одличен за празници, прослави и домашни барови, исто така идеален за кафулиња, ресторани, хотели. Уживајте во слободното време дома или на забави.

 

А еве како функционира: Ставете ги чашите под она што можеме да го опишеме само како виме 😉 и потоа истурете го алкохолот по ваш избор во садот погоре. Диспензерот го дистрибуира тоа течно злато на сите чаши долу и бум, тоа е тоа, веднаш имате шест шотови! Подигнете и земете носач, за да можете едноставно да го земете и да го носите одеднаш.

 

Карактеристики:

Диспензер за шот – вашата единствена забава со пијалок

Сад за ракија, ликер, текила и други пијалоци.

Спецификации:

Големина на дозер:
12,3×13,2см
ЕКО материјал

Големина на чаша:
Висина: 7,2 см
Дијаметар: 4,5 см
Капацитет: 30 ml

Дозер за шот и држач за чаши за ракија, ракија, ликер, текила, коктел…

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дозер и држач за чаши за ракија, ликер, текила, коктел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop