Купи!

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА МАНИКИР И ПЕДИКИР

999.00 ден

Шифра на производ: 086
Најлесен и најбрз начин за обликување на ноктите е со електрична турпија!

Наменет за различни процедури за маникир и педикир, како и за корекција на издолжени нокти.

Оваа турпија е погодна за употреба во салони и за нега на нокти дома.

Максимална брзина во минута 20.000, обложена со тркалезна гума напред.

Може да работи во нормален и обратен режим.

Се прицврстува со осигурувач (интегриран) кој спречува прегревање.

Вклучени се држач за моливи и комплет додатоци за датотеки.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Категорија

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА МАНИКИР И ПЕДИКИР

Најлесен и најбрз начин за обликување на ноктите е со електрична турпија!

 

Едноставен систем за менување додатоци
 • Зголемете ја брзината за време на работата
 • Дијамантски додатоци (5 ЕЕЗ.)
 • Прилог за прстен за датотека (3 парчиња.)
 • Датотека за ѕвонење (1 ЕЕЗ.)
 • Брзина: 20000 / мин.
 • Режим на работа: 100 – 240v

 

* Прилагодување на брзината: 3.000 – 2.0000 / мин. за класичен систем

* Адаптер од 10 V.

Наменет за различни процедури за маникир и педикир, како и за корекција на издолжени нокти.

Оваа турпија е погодна за употреба во салони и за нега на нокти дома.

Максимална брзина во минута 20.000, обложена со тркалезна гума напред.

Може да работи во нормален и обратен режим.

Се прицврстува со осигурувач (интегриран) кој спречува прегревање.

Вклучени се држач за моливи и комплет додатоци за датотеки.

 

 • -Напон: 220-240V
 • Моќност: 10W
 • Макс. брзина на ротација 20.000 во мин.

За повеќекратна употреба: резба, гравирање, мелење, мелење, острење, полирање, дупчење и многу повеќе.

Професионален е и лесен за употреба.

Погоден за професионален салон за нокти или за лична употреба.

Лесен дизајн за прецизно ракување.

Прифаќа многу додатоци за ротациони алати (тип на пружина за компресија: 2,0-2,4 mm).

 


ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА МАНИКИР И ПЕДИКИР

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА МАНИКИР И ПЕДИКИР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop