Купи!

ИНСТАНТ ГРЕЈАЧ ЗА АВТОМОБИЛ

899.00 ден

Шифра на производ: 092

Во зимските и дождливите денови секогаш треба да чекаме долго да се загрее моторот на автомобилот, да се исчистат замаглените стакла, а уште подолго да се одмрзне. Сега нема потреба да се чека и да се ризикува. Пристигна ултра моќен и брз уред кој го решава овој проблем за миг!

Грејач за автомобил – одмаглувач, идеален за одмрзнување на прозорци, може да послужи и како грејач за кабина и сл. Грејачот за автомобил има висококвалитетна керамичка греалка со која можете брзо да го загреете вашиот автомобил. Во лето може да се олади како вентилатор.

Многу е лесно да се инсталира и лесно се отстранува од држачот кога повеќе не ви треба уредот. Можете исто така да го движите уредот во сите правци и на тој начин да ги одмаглите сите прозорци во возилото.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

Инстант грејач за автомобил 150W за одмаглување и одмрзнување стакло

Во зимските и дождливите денови секогаш треба да чекаме долго да се загрее моторот на автомобилот, да се исчистат замаглените стакла, а уште подолго да се одмрзне. Сега нема потреба да се чека и да се ризикува. Пристигна ултра моќен и брз уред кој го решава овој проблем за миг!

 

Грејач за автомобил – одмаглувач, идеален за одмрзнување на прозорци, може да послужи и како грејач за кабина и сл. Грејачот за автомобил има висококвалитетна керамичка греалка со која можете брзо да го загреете вашиот автомобил. Во лето може да се олади како вентилатор.

Многу е лесно да се инсталира и лесно се отстранува од држачот кога повеќе не ви треба уредот. Можете исто така да го движите уредот во сите правци и на тој начин да ги одмаглите сите прозорци во возилото.

Овој моќен вентилатор за автомобил може многу брзо да го загрее или лади воздухот во вашиот автомобил без да чека моторот да се загрее. Работи на 12v преку приклучок за запалка и овозможува брзо и ефикасно одмрзнување и одмаглување на прозорците, за да можете безбедно и удобно да одите на пат. Овој уред може да се користи и како вентилатор за разладување во текот на топлите летни месеци.

 

Карактеристики:
 • 2 во 1 – функција за греење и ладење
 • Исклучително брзо го одмрзнува и одмаглува шофершајбната
 • Може да се користи за ладење во текот на летните денови
 • Грејачот работи на 12 V и се напојува со запалка како навигациски или полнач за мобилен телефон,
 • Моќност: 150 W,
 • Прекинувач со три позиции: ладење-вентилатор, греење и исклучување
 • Материјал: ABS пластика
 • Боја: Црна
Резиме:
 • Идеален за одмрзнување на прозорци, но може да се користи и како грејач за кабина и сл.
 • Брзо загревање благодарение на керамичкиот грејач.
 • Лето е ладно.
 • Грејачот работи на 12V за автомобили, а се напојува со запалки како навигација, камери, полначи за мобилни телефони итн.
 • На греалката има прекинувач со три позиции: само вентилатор, греење и исклучено
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ИНСТАНТ ГРЕЈАЧ ЗА АВТОМОБИЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop