Купи!

ЛЕПЕНКИ КИНОКИ ЗА ДЕТОКСИКАЦИЈА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО

199.00 ден

Шифра на производ060

АКЦИЈА 2 + 1 ГРАТИС ! НАРАЧАЈ 2 И ДОБИЈ 1 ГРАТИС !

Лепенките Киноки ја ублажуваат напнатоста и заморот, го подобруваат сонот, ја чистат кожата и го подобруваат општото здравје.Главната состојка на овие закрпи е природниот бамбус оцет, кој има функција на супер апсорпција и излачување на токсини.

Користејќи ги овие закрпи, токсините што се акумулираат во телото и крвотокот брзо се елиминираат од телото.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Овој производ е достапен само во TronShop !

ЛЕПЕНКИ КИНОКИ ЗА ДЕТОКСИКАЦИЈА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО

Лепенките Киноки ја ублажуваат напнатоста и заморот, го подобруваат сонот, ја чистат кожата и го подобруваат општото здравје. Главната состојка на овие лепенки е природниот бамбус оцет, кој има функција на супер апсорпција и излачување на токсини. Користејќи ги овие закрпи, токсините што се акумулираат во телото и крвотокот брзо се елиминираат од телото.

Тие исто така имаат функција на исфрлање на вишокот течности од телото, елиминирање на запек, ослободување од замор, подобрување на спиењето, ослободување од вкочанет врат, рамења, половината, грбот и екстремитетите и чистење на кожата. Доволно е да ги залепите закрпите на нозете пред спиење и тие ќе ви помогнат лесно да се ослободите од токсините.

Во различни професионални публикации е потврдено дека со помош на закрпи Киноки, токсините успешно се отстрануваат од телото. По отстранувањето на закрпите, тие задржуваат поголеми количини отпадни материјали, вишок течност и токсини од телото.
Се користат навечер додека спиете, а наутро се вадат и се фрлаат.
За најдобри резултати, се препорачува да ги користите лепенките пет дена по ред, а потоа да ја повторите постапката по 30 дена.  Пакувањето содржи 10 лепенки.

ЛЕПЕНКИ КИНОКИ ЗА ДЕТОКСИКАЦИЈА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕПЕНКИ КИНОКИ ЗА ДЕТОКСИКАЦИЈА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop