Купи!

ЛЕТЕЧКА КУКЛА – FROZEN

599.00 ден

Шифра на производ: 064
Конечно магична интерактивна летечка играчка за девојчиња.

Flying Frozen – Вашата омилена кукла сега може да лета! Користејќи инфрацрвен сензор, вашата кукла ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни.
Ставете ја на тупаница исправено и вклучете ја, ќе лета само по себе и ќе лебди над тупаницата.
Држете го со тупаницата толку високо колку што може да лета високо. Добивате USB со кое се полни куклата.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија
ЛЕТЕЧКА КУКЛА – FROZEN

Конечно летечка играчка и за девојчиња – магичната интерактивна летечка кукла – FROZEN.

ЛЕТЕЧКА КУКЛА – FROZEN –  Вашата омилена кукла сега може да лета.

Користејќи инфрацрвен сензор, вашата кукла ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе лета само по себе и ќе лебди над тупаницата, држете го со тупаницата толку високо колку што може да лета високо. Добивате USB со кое се полни куклата.

 • Лесна
 • Безбедна
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
 • Има USB полнач
 • Забавна и едукативна играчка

 

leteća frozen elsa

Само притиснете едно копче на фустанот и оваа интерактивна кукла ќе полета! Покрај летањето, куклата има и дополнителна функција – за време на летот куклата се пали, што ќе ја направи играта уште позабавна!

Овој интересен уред е интерактивна и едукативна играчка, па затоа е одлична за девојчиња и од училишна и од предучилишна возраст. Играчката е безбедна од еколошки материјали. Лесна за одржување и складирање. Идеален подарок за вашите најмили.

УПОТРЕБА

Во секоја кутија има 2 дополнителни крила (дел од фустанот) кои мора да се закачат пред пуштање во работа! На куклата се веќе две крила, се ставаат уште 2, значи има вкупно 4 парчиња. Летечката кукла замрзната Елза е идеален подарок!
Се става во функција со поместување на минијатурниот прекинувач кој се наоѓа на дното на фустанот налево или надесно. На спротивната страна на прекинувачот има место за штекер, за полнење.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕТЕЧКА КУКЛА – FROZEN”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop