Купи!

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

499.00 ден

Шифра на производ: 065
Конечно! Летечкиот Мики Маус – омилената играчка на вашите деца.

Летечкиот Мики Маус магично лета над секоја површина, а вие го контролирате само со дланка! Не се потребни батерии, се полни со USB-кабелот што доаѓа со комплетот. Идеален за играње внатре или во двор, одличен за екскурзии, плажа, двор! Летечкиот микрофон е изработен од квалитетна и флексибилна пластика. . Одлична забава за целото семејство. Летечкиот Мики го добивате спакуван во оригинално пакување!

Само во продажба на Tron Shop. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

Летечкиот Мики Маус магично лета над секоја површина, а вие го контролирате само со дланка! Не се потребни батерии, се полни со USB-кабелот што доаѓа со комплетот. Идеален за играње надвор или во двор, одличен за екскурзии, плажа, двор! Летечкиот микрофон е изработен од квалитетна и флексибилна пластика.
Одлична забава за целото семејство. Летечкиот Мики го добивате спакуван во оригинално пакување!

-Едноставно ставете ја раката под топката, со мало движење нагоре го контролирате нејзиниот лет

-Топката плови со 2 пропелери и 2 стабилизатори на летот, а се полни преку USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.

Кога ќе се ослободи, топката светнува и дава чувство на осветлување на диско.

ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЛЕТЕЧКИ МИКИ МАУС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop