Купи!

МОЌНА КУЌИЧКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

699.00 ден

Шифра на производ070

Куќата за кучиња и мачки лесно се преклопува и може да ја носите секаде со себе, на патувања, екскурзии, кампување.
Куќата има отвор напред и обезбедува доволно осветлување и вентилација што му е потребна на вашето домашно милениче
Кога не ви треба, можете лесно да го спакувате и да го оставите.
Зафаќа многу малку простор во вашиот дом!
Лесно склопувачка куќа изработена од вграден материјал што му овозможува на вашето домашно милениче удобно сместување
Отстранлив покрив.

Карактеристики:

 • Димензии: 31 x 40 x 31 cm
 • Димензии на отворот: 15 × 20 cm
 • Боја: кафеава, бела, беж со шепи
 • Полнење со сунѓер
 • Погоден за внатрешна употреба или за транспорт на домашни миленици
 • Има рачка за лесно носење

Достапен само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во останатите продавници.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

МОЌНА КУЌИЧКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ.

Најпродаваната куќа за кучиња и мачки во 2021 година, лесна, удобна и убава!

– Куќата за кучиња и мачки лесно се преклопува и може да ја носите секаде со себе, на патувања, екскурзии, кампување. ..

– Куќата има отвор напред и обезбедува доволно осветлување и вентилација што му е потребна на вашето домашно милениче

– Кога не ви треба, можете лесно да ја спакувате и да го оставите. Зафаќа многу малку простор во вашиот дом!

– Лесно склопувачка куќа изработена од вграден материјал што му овозможува на вашето домашно милениче удобно сместување

– Отстранлив покрив

Карактеристики:
 • Димензии: 31 x 40 x 31 cm
 • Димензии на отворот: 15 × 20 cm
 • Боја: кафеава, бела, беж со шепи
 • Полнење со сунѓер
 • Погодна за внатрешна употреба или за транспорт на домашни миленици
 • Има рачка за лесно носење

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МОЌНА КУЌИЧКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop