Купи!

НАПРАВА ЗА ВАДЕЊЕ СЕМКИ ОД ВИШНИ, ЦРЕШИ, МАСЛИНКИ

699.00 ден

Отстранувањето семки од вишни, цреши и маслинки е навистина макотрпен процес и освен што за тоа ви треба многу трпение и време, исто толку време ви треба и да ја исчистите кујната после тоа.

Речиси и да не постои личност чија омилена торта не е торта од цреши или компот од цреши, како и други деликатеси кои можат да се направат од ова овошје, па нема потреба да се лишувате од тоа задоволство – едноставно набавете стонер и заштедете време за да направете ги вашите омилени десерти.

Овој уред е многу лесен за употреба – ставете коскесто овошје и зеленчук во продолжетокот на уредот и притиснете го од другата страна исчистената храна ќе излезе без да се дроби, па можете да ја користите за правење различни десерти и преливи, како и за декорација на торти, колачиња и мезе.

Би можело да Ве интересира СУПЕР СЕЧКО – СЕЦКАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

КУЈНСКИ РЕЖАЧ ЗА ХРАНА

СЕТ ПРОФЕСИОНАЛНИ КЕРАМИЧКИ НОЖЕВИ

Отстранувањето на семки од цреши, вишни и маслинки е навистина макотрпен процес и освен што за тоа ви треба многу трпение и време, исто толку време ви треба и да ја исчистите кујната после тоа.  Речиси и да не постои личност чија омилена торта не е торта од цреши или компот од цреши, како и други деликатеси кои можат да се направат од ова овошје, па нема потреба да се лишувате од тоа задоволство – едноставно набавете стонер и заштедете време за да направете ги вашите омилени десерти.

 

Овој уред е многу лесен за употреба – ставете коскесто овошје и зеленчук во продолжениот продолжеток на уредот и притиснете го, од другата страна исчистената храна ќе излезе без да се дроби, па можете да ја користите за правење различни десерти и преливи, како и за декорација на торти, колачиња и мезе.

По употреба, исплакнете го уредот со вода и избришете, извадете ги семките од резервоарот и можете веднаш да го чувате за следната употреба. Чисто, лесно и практично!

Само во продажбата на ТронШоп. Производот не е достапен во продавниците.

Карактеристики на производот

 • Многу издржлив, пластичен бокал;
 • Лесен за употреба, не крши коскесто овошје и зеленчук;
 • Лесен за одржување;
 • Без кабли и додатоци;
 • Лесно пренослив.

Нашите клиенти можат да направат сè сами – но не мораат!

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НАПРАВА ЗА ВАДЕЊЕ СЕМКИ ОД ВИШНИ, ЦРЕШИ, МАСЛИНКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop