Купи!

НОВОГОДИШЕН ВОЗ СО ДЕДО МРАЗ

1,399.00 ден

Шифра на производ: 089

Израдувајте ги вашите малечки со овој новогодишен воз кој оди директно кај Дедо Мраз! – или каде и да замисли вашето малечко во неговиот свет на имагинација!

Неверојатниот новогодишен дизајн, реалниот звук на возот и различните светлосни ефекти се она што ја карактеризира оваа играчка.

Совршен подарок за сите деца на возраст од 3 години или постари, кои гарантирано ќе донесат многу забавни и убави спомени! Поради празничниот дизајн, изгледа како да е излезено директно од некоја детска новогодишна песна!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категории ,

НОВОГОДИШЕН ВОЗ СО ДЕДО МРАЗ

Израдувајте ги вашите малечки со овој новогодишен воз кој оди директно кај Дедо Мраз! – или каде и да замисли вашето малечко во неговиот свет на имагинација!

Неверојатниот новогодишен дизајн, реалниот звук на возот и различните светлосни ефекти се она што ја карактеризира оваа играчка.

Совршен подарок за сите деца на возраст од 3 години или постари, кои гарантирано ќе донесат многу забавни и убави спомени! Поради празничниот дизајн, изгледа како да е излезено директно од некоја детска новогодишна песна!

 

Карактеристики:
 • Работи на 2xAA батерии кои не доаѓаат во пакувањето
 • Дијаметар на шина 67 см
 • Има звучни ефекти
 • Должина на локомотива 12см
 • Должина на вагон 9cm и 8cm

НОВОГОДИШЕН ВОЗ СО ДЕДО МРАЗ

 

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШЕН ВОЗ СО ДЕДО МРАЗ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop