Купи!

НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1

499.00 ден

Шифра на производ074
Летечката топка во разнобојни светла може да лета, а светлите LED диоди ја прават забавна за ноќна употреба!

Оваа летечка топка ќе стане омилена играчка на вашето дете, иако немојте да се изненадите ако возрасните ја добијат оваа играчка за своја забава, одличен подарок за празниците!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија
НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1.

Новогодишната топка 2 во 1 што свети може и лета ќе биде идеална играчка за секое дете
Напредната LED технологија на лебдечки инфрацрвен сензор е чувствителна на движење, ги детектира објектите во близина и автоматски се оддалечува од нив. Лесно е за користење и лансирање, едноставно држете ја летечката топка, вклучете го прекинувачот, почекајте 3 секунди (безбедносно одложување), а потоа отпуштете ја топката кога крилата ќе почнат да се вртат. Хели Бол автоматски ќе се оддалечи. Безбедно и забавно за деца од сите возрасти до возрасни, доколку крилата го допрат предметот, тој автоматски ќе се исклучи.

Летечка топка која свети, а вие ја контролирате само со дланка.

-Едноставно ставете ја раката под топката, со мало движење нагоре го контролирате нејзиниот лет

-Топката плови со 2 пропелери и 2 стабилизатори на летот, а се полни преку USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.

Кога ќе се ослободи, топката светнува и дава чувство на осветлување на диско.

✅ Одлична забава за целото семејство.

НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА ТОПКА КОЈА СВЕТИ И ЛЕТА – 2 ВО 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop