Купи!

Нож за лубеница и диња

299.00 ден

Иновативниот нож за лубеница е многу посебна алатка која брзо и лесно ја сече внатрешноста на лубеницата и ја дели од кората. Ножот е погоден и за диња. Не се мачете со обичните ножеви, со овој производ ќе имате естетски убаво послужување и побрзо ќе си го пружите задоволството да се  засладите во летниот период. Безбедно, без опасност од повреда!

Сега за само 299 ден.

 

https://tronshop.mk/proizvod/noz-za-secenje-dinji-i-lubenici/

 

Категории ,

Иновативен нож за лубеница и диња,посебна алатка која брзо и лесно ја сече внатрешноста на лубеницата и ја дели од кората. Идеален начин за послужување на гостите, како и на домашните. Без напор, подготовки и опасност од повреда.

 • Ги сече лубеницата и дињата на кришки
 • Совршен за сите облици и големини на ова овошје
 • Го намалува времето потрошено на сечење и сервирање
 • 100% челик кој не ‘рѓосува
  Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

  Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

  • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
  • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
  • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

  Име и презиме:

  Адреса:

  Град:

  Поштенски код:

  Телефонски број за контакт:

  За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
  За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нож за лубеница и диња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop