Купи!

НОЖ – СЕКАЧ ЗА МЕЗЕ

749.00 ден

Овој моќен сечач се користи за сечење на тенки и обични парчиња со лесно и сигурно.

Благодарение на работ на сечилото, можете брзо да исечете колбаси, салами, но и овошје, зеленчук и сирења за да направите разни чинии за аперитив со пријателите.

Нејзината база ABS е исто така многу практична и обезбедува одлична стабилност за вашето сечење. За чистење, едноставно ставете го под вода или во машина за миење садови.

Супер акција – 749 ден

Можеби ќе ви се допадне и оваа острилка за ножеви (кликнете)

Овој моќен секач се користи за сечење на тенки и обични парчиња, лесно и сигурно.

Благодарение на работ на сечилото, можете брзо да исечете колбаси, салами, но и овошје, зеленчук и сирења за да направите разни чинии со мезе за пријателите.

Нејзината база ABS е исто така многу практична и обезбедува одлична стабилност за вашето сечење. За чистење, едноставно ставете го под вода или во машина за миење садови.

За да избегнете повреда, не заборавајте секогаш да го блокирате сечилото со заштитна игла.

Карактеристики:

 • Остра гилотина за колбаси од новата генерација!
 • Острината на неговото сечило овозможува да се сечат колбаси, но и зеленчук, сирења и леб на едноставен, лесен и без напор начин.
 • Нејзината ABS основа е исто така многу практична, бидејќи е лесна и ви овозможува да ја носите насекаде.
 • Сечило од нерѓосувачки челик со заштитна игла.
 • Лесно одржување, едноставно исчистете го под вода или во машина за миење садови.

Спецификации:

 • Материјал: Пластична основа – Сечило од нерѓосувачки челик
 • Димензии: 30 x 18,5 x 12,5 cm
 • АБС тело
 • Може да се пере во машина
 • Безбедносна брава
 • Систем за заклучување
 • Неназабено сечило за остар рез
 • Ергономска рачка
 • Површини што не се лизгаат
 • Може да се мие во машина за садови

Секач за предјадење, за сечење месо, сирење, чајна, салама…

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОЖ – СЕКАЧ ЗА МЕЗЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop