Купи!

Паметна Bluetooth дигитална вага со 17 функции

1,249.00 ден

Оваа модерна вага е наречена SMART со причина. Има Bluetooth модул кој ни овозможува да ја поврземеме вагата со нашиот паметен телефон. Благодарение на апликацијата OKOK, секогаш можеме да ги зачуваме нашите мерења и да се враќаме на нив кога сакаме.

 • Апликацијата е достапна за Android и iOS.

ДИГИТАЛЕН ЕКРАН
Компактната аналитичка вага има читлив дигитален дисплеј каде што можете да ја проверите вашата тежина, статусот на полнење на батеријата или собната температура.

МОДУЛ BLUETOOTH
Благодарение на вградениот bluetooth модул, вагата може да врши детални мерења на телесната тежина, да пресметува БМИ, да мери телесните масти, телесната вода и масата на коските и мускулите.

Апликацијата во комбинација со вагата дава и препорака за дневните потреби за калории.

Moже да Ве интересира и

ТРЕНАЖЕР ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ТЕЛОТО

ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ

 

Оваа модерна вага е наречена SMART со причина. Има Bluetooth модул кој ни овозможува да ја поврземеме вагата со нашиот паметен телефон. Благодарение на апликацијата OKOK, секогаш можеме да ги зачуваме нашите мерења и да се враќаме на нив кога сакаме.

 • Апликацијата е достапна за Android и iOS.

ДИГИТАЛЕН ЕКРАН
Компактната аналитичка вага има читлив дигитален дисплеј каде што можете да ја проверите вашата тежина, статусот на полнење на батеријата или собната температура.

МОДУЛ BLUETOOTH
Благодарение на вградениот bluetooth модул, вагата може да врши детални мерења на телесната тежина, да пресметува БМИ, да мери телесните масти, телесната вода и масата на коските и мускулите.

Апликацијата во комбинација со вагата дава и препорака за дневните потреби за калории.

 

 

ВАГАТА ИМА ДО 17 ФУНКЦИИ:

 • Вага за мерење тежина,
 • Мерење на мускулна маса,
 • Мерење на маснотии,
 • Маса на вода,
 • Маса на коскено ткиво,
 • Ниво на коскено ткиво во %,
 • Вода во телото во %,
 • Телесни масти во %,
 • Содржина на мускулите во телото во %,

БМИ

 • Контрола на нивото на дебелина,
 • Проверка на правилната тежина,
 • BMR – дневна потреба за калории,
 • Контрола на напредокот,
 • Меморијата ви овозможува да ги анализирате резултатите,
 • Можност за снимање и мерење за 8 корисници.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Димензии: 28 x 28 cm
 • Напон: 3V
 • Јачина на струјата: ⩽25mA
 • Струја на мирување: ⩽10µA
 • Температура на складирање: -10 до 50 Целзиусови степени
 • Најдобра работна температура: 5 до 40 степени Целзиусови
 • Најдобра влажност: ⩽90% RH
 • Максимална тежина: 180 кг
 • Минимална тежина: 3 кг
 • Точност на мерење: 50гр
 • Единици за мерење тежина: KG
 • Единици за мерење на температурата: C.
 • Подобна возраст: 10 – 80 години – (само за користење на апликацијата),
 • Опсег на мерење на телесните масти: 5 – 50%
 • Опсег на мерење на телесната вода: 20 – 70%.
 • Паметна дигитална вага со Bluetooth со 17 функции

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Паметна Bluetooth дигитална вага со 17 функции”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop