Купи!

ПЛИШАН ПАПАГАЛ ШТО ЗБОРУВА И ИМИТИРА

849.00 ден

Шифра на производ: 105

Дали сакате интересна играчка која ќе ги имитира вашите деца за време на разговори и игри?

Тогаш овој папагал што зборува ќе биде најдобриот избор! Оваа мека плишана играчка е нежна на допир и дизајнирана со симпатичен изглед, на децата сигурно ќе им се допадне! Кога ќе го вклучите и разговарате со него, ќе го имитира вашиот глас и смеа на многу сладок начин.

Плишаниот папагал е играчка која зборува, мавта со крилјата и се движи. Изработен е од мек кадифен кој е квалитетен и мек за гушкање. Многу забавна играчка и одличен подарок!

Броборливиот кадифен папагал кој ви повторува зборови е играчка која ќе го повтори сè што ќе кажете, секој звук, збор, смеа, на свој уникатен и смешен начин.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

ПЛИШАН ПАПАГАЛ ШТО ЗБОРУВА И ИМИТИРА

Дали сакате интересна играчка која ќе ги имитира вашите деца за време на разговори и игри?

Тогаш овој папагал што зборува ќе биде најдобриот избор! Оваа мека плишана играчка е нежна на допир и дизајнирана со симпатичен изглед, на децата сигурно ќе им се допадне! Кога ќе го вклучите и разговарате со него, тој ќе го имитира вашиот глас и смеа на многу сладок начин.

Плишаниот папагал е играчка која зборува, мавта со крилјата и се движи. Изработен е од мек кадифен кој е квалитетен и мек за гушкање. Многу забавна играчка и одличен подарок!

Броборливиот кадифен папагал кој ви повторува зборови е играчка која ќе повтори сè што ќе кажете, секој звук, збор, смеа, на свој уникатен и смешен начин.

Димензии на папагалот 22cm висина 12cm ширина Се напојува со 3 AAA батерии

Карактеристики:
 • Боја: Шарена
 • Материјал: кадифен и ПП памук
 • Меки плишани површини и памучни ткаенини. Одлична изработка со удобна текстура за добро чувство на рацете.
 • Папагалот ќе го повтори она што го кажувате или пеете, имитирајќи го вашиот глас, исто како смешен диктафон.
 • Лесен за ракување. Вклучете го и разговарајте со него, тој ќе го имитира вашиот глас на многу сладок и смешен начин.
 • Обични AAA батерии. Се напојува со 3 x AAA батерија (не е вклучена).

Прекрасен и интересен подарок за роденденски празници за деца постари од 4 години. Премногу симпатичен дизајн кој ќе им се допадне и на момчињата и на девојчињата. Одлична едукативна играчка за рано учење која ја тренира нивната чувствителност на слухот и интерактивни комуникациски вештини. Овозможете им на вашите деца повеќе забава и спречете ги децата да станат зависни од електрични и видео игри.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПЛИШАН ПАПАГАЛ ШТО ЗБОРУВА И ИМИТИРА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop