Купи!

Пренослив отстранувач на дамки без перење

299.00 ден

Ненадејните мали несреќи во важни моменти го расипуваат расположението во текот на денот! Не грижи се повеќе! Нашиот отстранувач на дамки може да ви помогне да ги решите овие проблеми. Новата формула ефикасно ги отстранува дамките од облеката. Брза деконтаминација, нема потреба од перење, дизајн-виткување, зголемување на триењето, не ја оштетува облеката.

Дали сè уште сте загрижени за досадните флеки?
✖ Разни дамки од сос / масло
✖ Дамки од пијалоци од кафе
✖ Дамки од козметика / кармин
✖ Дамки од црвено вино итн.

Ефикасно отстранување на сите видови дамки – Може да се користи за дамки од храна, козметички дамки, пијалоци (кафе, чај, вино, млеко, кола итн.), кечап, дамки од масло итн. Практичен е и лесен за употреба.

Идеален за итно отстранување на дамки – Многу е погоден за дамки на отворено, како што се ненадејни дамки предизвикани од работа, забави, кампување итн. Удобниот и компактен дизајн, лесен за носење, може да ве спаси од непријатната ситуација на валканата облека.

 

Може да ве интересира:

УЛТРА МОЌЕН ЧИСТАЧ НА ДАМКИ И НЕЧИСТОТИИ

АПАРАТ И ГЕЛ ЗА ИЗБЕЛУВАЊЕ НА ЗАБИТЕ – WHITE LIGHT

Ненадејните мали несреќи во важни моменти го расипуваат расположението во текот на денот! Не грижи се повеќе! Нашиот отстранувач на дамки може да ви помогне да ги решите овие проблеми. Новата формула ефикасно ги отстранува дамките од облеката. Брза деконтаминација, нема потреба од перење, дизајн-виткување, зголемување на триењето, не ја оштетува облеката.

Дали сè уште сте загрижени за досадните флеки?
✖ Разни дамки од сос / масло
✖ Дамки од пијалоци од кафе
✖ Дамки од козметика / кармин
✖ Дамки од црвено вино итн.

Ефикасно отстранување на сите видови дамки – Може да се користи за дамки од храна, козметички дамки, пијалоци (кафе, чај, вино, млеко, кола итн.), кечап, дамки од масло итн. Практичен е и лесен за употреба.

Идеален за итно отстранување на дамки – Многу е погоден за дамки на отворено, како што се ненадејни дамки предизвикани од работа, забави, кампување итн. Удобниот и компактен дизајн, лесен за носење, може да ве спаси од непријатната ситуација на валканата облека.

1-минутна деконтаминација – Потребна е само 1 минута за да се решат проблемите со дамките! Поместете го валјакот напред-назад на обоената површина и дамката ќе исчезне веднаш без трага.

Безбедно за употреба – Овој отстранувач на дамки е специјално развиен за отстранување на сите видови дамки. Тој е безбеден и нежен за кожата, нема корозивно дејство на ткаенината, нема да ја оштети вашата ткаенина и нема да влијае на убавата боја на облеката. Неговото молскавично дејство ги отстранува дамките од облеката, теписите, автомобилите и мебелот.

Погодно за разновидна облека од ткаенина – Едно шише е повеќенаменско, заштедува вода, труд и пари. Погоден е за памук, лен, полиестер, мешана ткаенина, тексас, постава и така натаму.

Спецификации:

 • Тежина на производот: 70 g
 • Големина на производот: 10×5×5 cm
 • Нето содржина: 50 ml

Чекори за употреба:
1: Користете хартиени крпи за да ги апсорбирате вишокот дамки,
2: Ставете хартиена крпа на задниот дел од дамката,
3: Користете го валјакот напред-назад над дамката додека дамката не избледи.

Пакетот содржи:
– Чистач на ролери и топчиња за отстранување на дамки

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пренослив отстранувач на дамки без перење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop