Купи!

РAMKA ЗА ТАБЛИЦИ СО HD КАМЕРА И СЕНЗОР ЗА ПАРКИРАЊЕ

1,799.00 ден

Шифра на производ: 004

Олеснете го секојдневното паркирање со автоматскиот сензор за паркирање, со HD камера за возење, прилагодена за автомобили во Европа.

Возете безбедно рикверц со помош на HD камера што ќе ви ја покаже точната насока, растојание и јасна слика на препреки на екранот. Вградената инфрацрвена светлина дава квалитетна слика дури и ноќе, при намалена видливост.

Сензорот автоматски се вклучува кога се враќате назад, додека алармот ќе се огласи ако сте близу до пречка, со што се избегнува скоро секоја можност за оштетување на автомобилот при паркирање.

Автоматскиот сензор за паркирање со HD камера е многу лесен за инсталирање под регистарските таблички – нема да мора да ги дупчите и менувате.

Овој уред е идеално решение и за почетници и за долгорочни возачи. Обезбедете си дополнителна безбедност и паркирајте го вашиот автомобил поб

Искористете ја оваа СУПЕР акција !
Сега само за 1499 денари !

 

shutterstock_192277082             rejting

РAMKA ЗА ТАБЛИЦИ СО HD КАМЕРА И СЕНЗОР ЗА ПАРКИРАЊЕ

Олеснете го секојдневното паркирање со автоматскиот сензор за паркирање, со HD камера за возење, прилагодена за автомобили во Европа.

Возете безбедно рикверц со помош на HD камера што ќе ви ја покаже точната насока, растојание и јасна слика на препреки на екранот. Вградената инфрацрвена светлина дава квалитетна слика дури и ноќе, при намалена видливост.

Сензорот автоматски се вклучува кога се враќате назад, додека алармот ќе се огласи ако сте близу до пречка, со што се избегнува скоро секоја можност за оштетување на автомобилот при паркирање.

Растојанието за откривање на препреки е 0-2m, а волуменот на алармот е 65DB.

Автоматскиот сензор за паркирање со HD камера е многу лесен за инсталирање под регистарските таблички – нема да мора да ги дупчите и менувате.

Овој уред е идеално решение и за почетници и за долгорочни возачи. Обезбедете си дополнителна безбедност и паркирајте го вашиот автомобил побрзо и полесно од вообичаеното.

Овој производ е достапен само во TronShop !

 

Спецификации:  

 • Видео систем: PAL;
 • Тип: Камера за автомобил / Сензор за паркирање за возила;
 • Број на сензори: 2;
 • Димензии на пакетот: 10,0 × 30,0 × 38,0 см;
 • Тежина: 1,4 кг.

 

Карактеристики на камерата:  

 • Напон: 12V;
 • Потрошувачка на енергија: < од 1,5W;
 • Сензор: CCD боја;
 • Rezolucija: 640×480;
 • Агол: 170 °;
 • Работна температура: -30 ~ 80 ° C;
 • Комплетот содржи: Рамка со вградена камера, комплет сензори за паркирање, кабли за напојување и упатства за инсталација.

 

Карактеристики на производот:

 • Го олеснува паркирањето наназад;
 • Автоматско активирање на сензорот при возење рикверц;
 • Прилагодено на регистарски таблички во Европа;
 • HD камерата дава насока, растојание и јасна слика на препреките;
 • Инфрацрвената светлина обезбедува добра видливост дури и ноќе, при намалена видливост;
 • Алармот се вклучува на растојание од 0-2m, волумен на аларм 65DB;
 • Лесна инсталација под регистарските таблички.

РAMKA ЗА ТАБЛИЦИ СО HD КАМЕРА И СЕНЗОР ЗА ПАРКИРАЊE

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “РAMKA ЗА ТАБЛИЦИ СО HD КАМЕРА И СЕНЗОР ЗА ПАРКИРАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop