Купи!

Самолеплива фиока за под маса, кујна, бања

349.00 ден

Ултра практична фиока за пенкала, ситни предмети, мобилни, пари… е погодна за монтирање под маса, можете да ги залепите каде било за да го искористите просторот. Фиоката за молив е изработена од висококвалитетни ABS материјали, издржлива е, еколошка, нетоксична и многу цврста. Практично и лесно за инсталирање. Опремена со самолеплива површина за заштита на животната средина, инсталацијата е многу едноставна и удобна. Можете да ја изберете најудобната положба за да ја поставите на мазна површина.

СУПЕР СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – ДУРИ 50% ПОПУСТ-сега само 349 денари.

За условите за соработка, погледнете ја страницата за информации. Станете наш следбеник на ФБ и Инстаграм страната

 

 

Ултра практична фиока за пенкала, ситни предмети, мобилни, пари… е погодна за монтирање под маса, можете да ја залепите каде било за да го искористите просторот. Погодна за сместување во дневна, работна соба, кујна, канцеларија, идеална за козметика и сл.  Фиоката за моливи е изработена од висококвалитетни ABS материјали, издржлива е, еколошка, нетоксична и многу цврста.

 

Практично и лесно за инсталирање. Опремено со самолеплива површина за заштита на животната средина, инсталацијата е многу едноставна и удобна. Можете да ја изберете најудобната положба за да ја поставите на мазна површина.

 

Карактеристики:

 • ABS ECO материјал,
 • лесна за чистење,
 • лесно се поставува,
 • висока издржливост,
 • модерен дизајн,
 • не зафаќа простор.

Инструкции за поставување:

 • Исчистете ја прашината на дното на масата,
 • Откинете ја лентата на задниот дел од фиоката,
 • Залепете ја фиоката на дното на масата.

Пакетот вклучува: Една фиока  за маси, кујна, бања

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608 

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Самолеплива фиока за под маса, кујна, бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop