Купи!

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

739.00 ден

Шифра на производ: 095

За деца:

Заборавете на огромните количини хартија што завршуваат во ѓубрето, шарените тетратки и тетратки! Сега можете да пишувате колку сакате, но на екранот на таблетот!Оваа табла за бришење за пишување е вистинскиот избор за вас! Децата можат да цртаат на него по желба и да го избришат екранот со само едно притискање на копче, а ѕидовите и работите околу куќата ќе останат како што треба!

За возрасни:

Тој ќе ви биде и асистент кога се во прашање деловните обврски, а со оваа Е-книшка нема да ги заборавите обврските. Ослободете се од налепниците, разните парчиња хартија и потсетниците и грижете се за околината на вистински и практичен начин.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

За деца:

Заборавете на огромните количини хартија што завршуваат во ѓубрето, шарените тетратки и тетратки! Сега можете да пишувате колку сакате, но на екранот на таблетот!Оваа табла за бришење за пишување е вистинскиот избор за вас! Децата можат да цртаат на него по желба и да го избришат екранот со само едно притискање на копче, а ѕидовите и работите околу куќата ќе останат како што треба!

За возрасни:

Тој ќе ви биде и асистент кога се во прашање деловните обврски, а со оваа Е-книшка нема да ги заборавите обврските. Ослободете се од налепниците, разните парчиња хартија и потсетниците и грижете се за околината на вистински и практичен начин.

Опис:
 • Користи батерија CR2016.
 • Напиши бришење табла за цртање.
 • Ја намалува употребата на хартија за цртање.
Спецификации:
 • Материјал: пластика
 • Големина: 22 x 15 см
 • Боја: црна, бела, зелена, сина, црвена

Во пакетот доаѓа:
1 x LCD табла за цртање Запишете Бришење 8,5 инчи

СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СВЕТЛЕЧКА ЛЕД ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop