Купи!

СУПЕР МОЌНА МИНИ ГРЕАЛКА – 400W

799.00 ден

Шифра на производ: 109

Заборавете на заплетканите кабли низ целата соба, мини грејачот го загрева просторот од 20 квадрати без кабли, само приклучете го во најблискиот штекер и готово. . . .

Брзо и лесно загревање каде и да сте.

Едноставно ставете го во торба и секогаш носете го со себе.

Овој ултра мал потрошувач може да загрее просторија до 20м2 со минимална потрошувачка на електрична енергија. Сè што треба да направите е директно да го приклучите и да уживате во топлината на вашиот дом, деловен простор или некоја друга просторија, исто така е идеален за патување.

Димензии на грејачот: 16,5 x 14,5 x 8,5 cm

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

СУПЕР МОЌНА МИНИ ГРЕАЛКА – 400W

Мини грејачот го загрева просторот од 20 квадрати без кабли, само приклучете го во најблискиот штекер и готово. . . .

Брзо и лесно загревање каде и да сте. Едноставно ставете го во торба и секогаш носете го со себе.

Заборавете на заплетканите кабли низ целата просторија, бидејќи овој мини грејач директно се приклучува во штекер.

Овој помошен грејач има:
 • Керамички уред за дополнително загревање,
 • Специјално пластично куќиште кое секогаш останува ладно,
 • Автоматско исклучување на грејачот,
 • Троши минимална количина на електрична енергија. Голема заштеда.
 • Овој ултра мал потрошувач може да загрее просторија до 20м2 со минимална потрошувачка на електрична енергија. Сè што треба да направите е директно да го приклучите и да уживате во топлината на вашиот дом, деловен простор или некоја друга просторија.
 • Димензии на грејачот: 16,5 x 14,5 x 8,5 cm

 

Карактеристики:
 • Дигитален дисплеј
 • Поставување од 15 до 32 степени
 • Лед екран
 • Моќност 400w
 • Програмиран тајмер
 • Две брзини на циркулација на воздухот
 • Прилагодлив термостат
 • Тивко работење

Го загрева просторот со голема брзина без кабли, само приклучете го во најблискиот штекер и готово!

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СУПЕР МОЌНА МИНИ ГРЕАЛКА – 400W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop