Купи!

СУПЕР ЧИСТАЧ ЗА ШОФЕРШАЈБНА

799.00 ден

Шифра на производ084
Валканите ветробрански стакла се опасни! Тие се и најтешкото место за чистење во автомобил. Windshield Wizard – алатка која ви овозможува лесно чистење и чистење.

Тајната е во специјално дизајнираната рачка за прскање вода, која се полни со обична вода од чешма и се прска со притискање на копче.

Рачката се свиткува за лесно поставување на мал простор.

Користете го волшебникот за шофершајбна во вашиот дом за чистење на прозорци, ретровизори и друго. Со вртливата глава на овој Windshield Wizard и вградениот распрскувач, можете да ги исчистите прозорците во секунда без да се напрегате.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија
СУПЕР ЧИСТАЧ ЗА ШОФЕРШАЈБНА

Валканите ветробрански стакла се опасни! Тие се и најтешкото место за чистење во автомобил. Windshield Wizard – алатка која ви овозможува лесно чистење и чистење. Користи крпа од микрофибер и има вртлива глава и ергономска рачка за брзо чистење.

Тајната е во специјално дизајнираната рачка за прскање вода, која се полни со обична вода од чешма и се прска со притискање на копче. Нема потреба да се чисти стаклото со штетни хемикалии. Микрофибер крпа чисти и полира со вода!

Рачката се свиткува за лесно поставување на мал простор.

Користете го волшебникот за шофершајбна во вашиот дом за чистење на прозорци, ретровизори и друго. Мека крпа од микрофибер, погодна за отстранување на мрсни траги од стакло и уреди од нерѓосувачки челик. Благодарение на ергономската рачка, добивате дополнителен дофат што е дополнителна рака за тешко достапни места. Замаглете ги ретровизорите во бањата или избришете ги со овој уред без хемикалии. Крпите од микрофибер може да се перат и повторно да се користат. Со вртливата глава на овој Windshield Wizard и вградената прскалка, можете да ги исчистите прозорците во секунда без да се напрегате.

СУПЕР ЧИСТАЧ ЗА ШОФЕРШАЈБНА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СУПЕР ЧИСТАЧ ЗА ШОФЕРШАЈБНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop