Купи!

ХРЧАК ШТО ЗБОРА – ДЕТСКА ИГРАЧКА

499.00 ден

Шифра на производ082
Надуен, мек и нежен, магичен хрчак ќе биде совршен придружник за вашето дете.

Подгответе се за моменти на смеа и забава, бидејќи хрчакот со себе носи неверојатни трикови!

Смејте се, пејте или зборувајте на кој било јазик, нашиот мудар хрчак ве гледа и повторува сè што ќе слушне. Имитира машки и женски гласови, свири, пее со движење на главата – што го прави уште пореално и поинтересно.

Грижете се за него, галете го, гледајте го и разговарајте, а тој никогаш не е гладен. Идеална играчка за бебе, кое ќе ги размени првите звуци и зборови со оваа неверојатна играчка. Гледајте како вашето дете ужива, комуницира и се дружи со вашиот нов пријател и открива нов свет со него.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

ХРЧАК ШТО ЗБОРА – ДЕТСКА ИГРАЧКА.

Зборливиот хрчак е музичка играчка што го освои светот!
Надуен, мек и нежен, магичен хрчак ќе биде совршен придружник за вашето дете.
Подгответе се за моменти на смеа и забава, бидејќи хрчакот со себе носи неверојатни трикови!

 

Смејте се, пејте или зборувајте на кој било јазик, нашиот мудар хрчак ве гледа и повторува сè што ќе слушне. Имитира машки и женски гласови, свири, пее со движење на главата – што го прави уште пореално и поинтересно.

Грижете се за него, галете го, гледајте го и разговарајте, а тој никогаш не е гладен. Идеална играчка за бебе, кое ќе ги размени првите звуци и зборови со оваа неверојатна играчка. Гледајте како вашето дете ужива, комуницира и се дружи со вашиот нов пријател и открива нов свет со него.

 

Карактеристики:
 • Хрчак – го повторува секој збор, смеа, звук, разговор
 • Се движи и игра додека зборува и изгледа како вистински хрчак
 • Се сеќава на она што го слуша за 5 секунди и повторува
 • Се напојува со 3 AAA батерии
 • Опција за ВКЛУЧЕНО и ИСКЛУЧЕНО
 • Совршена играчка за мали деца кои го откриваат светот околу себe
 • Прекрасен подарок кој гарантира смеа за целото семејство
 • Изработено од ABS -ECO пластика и кадифен
 • Тежина 117 g
 • Димензии 12x15x13 cm
 • Достапен во бои: сива, светло и темно кафеава

ХРЧАК ШТО ЗБОРА – ДЕТСКА ИГРАЧКА.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ХРЧАК ШТО ЗБОРА – ДЕТСКА ИГРАЧКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop