Купи!

ЧИСТАЧ НА ВЛАКНА ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

399.00 ден

Шифра на производ057

Повеќенаменски микрофибер чистач на влакна FurWizard 3 во 1

Чисти 2 пати повеќе за помалку време

Основа за самочистење – само вметнете ја и отстранете ја четката, таа е подготвена за нова употреба.

Овој производ е достапен само во TronShop !

ЧИСТАЧ НА ВЛАКНА ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

Чисти 2 пати повеќе за помалку време

Основа за самочистење – само вметнете ја и отстранете ја четката, таа е подготвена за нова употреба

 

Карактеристики:

* Екстра голема и двострана површина благодарение на што ќе исчистите 2 пати повеќе за пократко време
* Основа за самочистење – само вметнете ја четката и извадете ја и таа е подготвена за нова употреба
* Тајната лежи во илјадниците микро честички кои ја отстрануваат целата коса и грутки од површината
* Секогаш подготвен за употреба, секогаш чист!
* Можете да го користите на речиси сите површини


МАГИЧЕН ЧИСТАЧ НА ВЛАКНА ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЧИСТАЧ НА ВЛАКНА ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop