Купи!

Јапонски серум против опаѓање и брз раст на косата на база на ѓумбир

249.00 ден

Грижата за косата е важен дел од целокупната грижа за себе и придонесува за тоа поубаво да се чувствувате во сопствената кожа. Кога косата е убава и средена, ви се поправа расположението и ви се зголемува самодовербата. Не дозволувајте прерано да ја изгубите. Користете производи на природна база за негување на коренот и косата. Серумот на база на ѓумбир  ги буди и стимулира фоликулите на влакното, ја храни вашата коса и овозможува да расте побрзо и поздраво. Ефикасен е, го зацврстува влакното и ја згуснува вашата коса! Неговите органски состојки ги активираат заспаните фоликули на главата и спречуваат мастење на косата.

Пакувањето е 30 мл

Големо намалување- само 249 ден.

https://tronshop.mk/proizvod/magichna-maska-za-koska/

 

shutterstock_192277082             rejting

Категорија

Јапонски серум против опаѓање и брз раст на косата на база на ѓумбир

Природно решение за брз раст и зајакнување на косата. Ги активира и стимулира фоликулите на коренот на влакната и ја прави косата погуста.

Одговара на сите типови на коса и помага за сите нејзини недостатоци! Серумот можете да го користите за опоравување на оштетена- фарбана коса, против опаѓање на косата, за нејзин побрз раст и згуснување, за сува и масна коса и за тенки влакна. Ја прави косата сјајна и мека.

Начин на употреба: Се нанесува на чиста и сува коса.

Откако ќе ја измиете и исушите косата, ставете неколку капки од серумот на површината каде што ви опаѓа косата или каде што ви е најслаба. Нанесете на коренот и нежно масирајте 2-3 минути со врвовите на прстите. Нема потреба од повторно миење на косата, оставете го серумот да делува!

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Јапонски серум против опаѓање и брз раст на косата на база на ѓумбир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
    0
    ВАШАТА КОШНИЧКА
    ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

    TronShop