Купи!

2 ВО 1 УЛТРА ЗАБАВЕН САД ЗА ХРАНА ЗА КУЧИЊА + ИГРАЧКА

499.00 ден

Шифра на производ: 001

Дали вашето куче има проблем со прејадување и има абдоминална болка во стомакот?

Направете го вашето домашно милениче уште позабавно секојдневно со оваа практична топка, во која можете да ги ставите омилените јадења или храна на вашето куче и да ја дозирате количината на храна што ја внесува преку игра, доста брзо и лесно!

Транспарентниот резервоар му овозможува на кучето да ја види храната и да биде заинтересиран да игра со топка во која ќе добие онолку задоволства колку што е доволно за неговиот дневен внес.

Покрај тоа што има уникатен и прилагоден дизајн за домашните миленици и нивните потреби, овој производ во форма на топка е направен од висококвалитетна и издржлива пластика, така што не мора да се грижите, вашето домашно милениче може да игра со него сосема безбедно.

Оваа функционална играчка е многу лесна за одржување, сè што треба да направите е да исплакнете со топла вода и таа е подготвена за следната употреба!

Сега за само 499 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

2 ВО 1 УЛТРА ЗАБАВЕН САД ЗА ХРАНА ЗА КУЧИЊА + ИГРАЧКА

Дали вашето куче има проблем со прејадување и има абдоминална болка во стомакот?

Направете му на вашето домашно милениче уште позабавно секојдневние со оваа практична топка, во која можете да ги ставите омилените јадења или храна на вашето куче и да ја дозирате количината на храна што ја внесува преку игра, доста брзо и лесно!

Транспарентниот резервоар му овозможува на кучето да ја види храната и да биде заинтересиран да игра со топка во која ќе добие онолку задоволства колку што е доволно за неговиот дневен внес.

Покрај тоа што има уникатен и прилагоден дизајн за домашните миленици и нивните потреби, овој производ во форма на топка е направен од висококвалитетна и издржлива пластика, така што не мора да се грижите, вашето домашно милениче може да игра со него сосема безбедно.

Оваа функционална играчка е многу лесна за одржување, сè што треба да направите е да исплакнете со топла вода и таа е подготвена за следната употреба!

Знаеме колку ви е важно вашето домашно милениче, поради што сакаме да ви помогнеме во намерата да го исполнувате секој негов ден со среќа и забава, исто како што тој ги исполнува и вашите!

Овој дозер за храна му овозможува на кучето да гледа, да мириса, да слуша и да најде грицки во играчката, што може да ги разбуди интересите и апетитот на кучето.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Карактеристики: 

 • Дозер за храна за кучиња и играчка;
 • Уникатен дизајн прилагоден на потребите на домашните миленици;
 • Материјал: високо квалитетна пластика;
 • Економичен;
 • Решавање на проблеми со прејадување и варење на храната;
 • Лесно се одржува.

2 ВО 1 УЛТРА ЗАБАВЕН САД ЗА ХРАНА ЗА КУЧИЊА + ИГРАЧКА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 ВО 1 УЛТРА ЗАБАВЕН САД ЗА ХРАНА ЗА КУЧИЊА + ИГРАЧКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop