Купи!

3 ВО 1 – УВ СТЕРИЛИЗАТОР И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ СО ДОЗЕР ЗА ПАСТА

799.00 ден

Шифра на производ: 143

Веројатно немате поим колку бактерии и нечистотија се акумулираат на вашите четки за заби секоја минута?

УВ дезинфекцијата за четки за заби ви обезбедува вас и вашите најблиски апсолутно чисти четки секој ден! Овозможува двострана стерилизација на 4 четки за заби истовремено, како и нивно чување на сув и чист простор.

Дизајнот на овој феноменален и функционален производ е повеќе од елегантен и модерен, па одлично ќе се вклопи во внатрешноста на вашата бања, а истовремено ќе биде и светол.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Категорија

3 ВО 1 – УВ СТЕРИЛИЗАТОР И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ СО ДОЗЕР ЗА ПАСТА

Веројатно немате поим колку бактерии и нечистотија се акумулираат на вашите четки за заби секоја минута?

Најчесто четките за заби ги чуваме во разни чаши или други контејнери, па се многу изложени на загадувачи од бањата, а истовремено ги чуваат бактериите од кариес и забен камен.

Сега го имаме совршеното решение за висока хигиена на вашите четки!

УВ стерилизатор за четки за заби + дозер за паста за заби!

Беспрекорната хигиена е најважна за здравјето на вашите заби и уста!

 

УВ дезинфекцијата за четки за заби ви обезбедува вас и вашите најблиски апсолутно чисти четки секој ден!

Само го активирате процесот на стерилизација, кој трае само 5 минути и сте безгрижни.

Овој производ овозможува двострана стерилизација на 4 четки за заби истовремено, како и нивно чување на сув и чист простор.

Дизајнот на овој феноменален и функционален производ е повеќе од елегантен и модерен, па одлично ќе се вклопи во внатрешноста на вашата бања, а истовремено ќе биде и светол.

 

 

Функционалност и издржливост на производот:
 • УВ стерилизација
 • држач за четка + паста за заби со дозер
 • отпорен на влага и вода
 • 5 минути се доволни за целосна стерилизација
 • многу лесно се монтира, без дупчење и тропање
 • лесно се одржува со крпа, без употреба на хемикалии

 

Веќе не треба да се грижите дали ќе исцедите соодветна количина паста за заби, дозерот го прави тоа сам.

Дозерската паста за заби многу лесно се активира со едноставно притискање на четката на пружината на дозерот.

На тој начин добивате точно онолку паста колку што ви е потребно за одржување на темелна хигиена на вашите заби!

Хигиената е бесценета – грижете се за вашите четки за заби!

 

3 ВО 1 – УВ СТЕРИЛИЗАТОР И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ СО ДОЗЕР ЗА ПАСТА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 ВО 1 – УВ СТЕРИЛИЗАТОР И ДРЖАЧ НА ЧЕТКИ СО ДОЗЕР ЗА ПАСТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop