Купи!

3Д ГОЛЕМ SИДЕН ЧАСОВНИК

799.00 ден

Шифра на производ053

Дали сакате да ставите часовник на ѕид, но едноставно не можете да најдете оној што одговара и што ќе ви одговара? Доаѓа со бројки и цртички за да го означи времето!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

3Д ГОЛЕМ SИДЕН ЧАСОВНИК
Дали сакате да ставите часовник на вашиот ѕид, но едноставно не можете да најдете оној што одговара и што ќе ви одговара?  Доаѓа со бројки и цртички за да го означи времето!

Феноменална декорација на ѕидовите во дневната соба, спалната соба, студијата или хотелската сала.

Забавете го времето и направете го да тече онака како што ви одговара!

• Многу лесно се инсталира
• ЕКО материјал
• Лесен за одржување
• Тивко

Благодарение на опремата на часовникот, ќе добиете светла и зачудувачка 3Д -ефект.
Главната единица на часовникот е изработена од нерѓосувачки челик.
Лесен за употреба – сите елементи се самолепливи.
Напојување: 1 x 1.5V AA батерии, (не се вклучени).

3Д ГОЛЕМ SИДЕН ЧАСОВНИК

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3Д ГОЛЕМ SИДЕН ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop