Купи!

4во1 Ротирачка четка+Фигаро+Пегла+Цик цак преса

750.00 ден

Неверојатен апарат кој ќе посакате да го имате дома! Нешто на што ниту една девојка нема да остане рамнодушна. Преса- фигаро од марката “Нова”, за побрзо да си направите најразлични модерни фризури!

Со оваа мултифункционална направа ќе заштедите и од вашиот буџет, бидејќи може да замени дури 4 различни апарати. Звучи примамливо, нели?

Четката можете да ја користите за:

 1. исправање/пеглање на косата
 2. виткање на косата
 3. како ротирачка четка
 4. за цик цак фризура

Големо намалување- сега за само 750 денари

 

https://tronshop.mk/proizvod/figaro-za-vitkanje-na-kosa/

shutterstock_192277082             rejting

Категорија

4 во 1 Ротирачка четка + Фигаро + Пегла + Цик цак преса

Брзо се загрева и фантастично пегла. Косата не се лепи за површината на пресата, па со тоа и не гори, не се оштетува и не се прекршува.

Само изберете на кој начин сакате да ја третирате косата, останатото е лесно. Плочките се подесуваат со поместување на средишниот дел, без многу труд, без напор…

Ергономски е дизајнирана и е погодна за сите типови на коса.

Четката можете да ја користите за:

 1. исправање/пеглање на косата
 2. виткање на косата
 3. како ротирачка четка
 4. за цик цак фризура

Карактеристики:

 • Сила: 45W
 • Напон: AC220V/50Hz
 • Максимална температура: 170-190C
 • Ротирачки кабел (за 360 степени)
 • 100% ECO материјал
 • Автоматски се исклучува за половина час
 • Лесно за ракување и одржување
  Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

  Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

  Име и презиме:

  Адреса:

  Град:

  Поштенски код:

  Телефонски број за контакт:

  За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
  За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

  Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “4во1 Ротирачка четка+Фигаро+Пегла+Цик цак преса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop