Купи!

АЛАТ ЗА ПРЕНОС НА ОБЛИЦИ, АГЛИ И КОНТУРИ

599.00 ден

Шифра на производ: 153
Оваа алатка која го намалува напорот и времето е совршен додаток на вашиот дом и куќиште за алат. Ќе ви овозможи лесно да ја пренесете секоја неправилна форма на материјалот што сакате да го обработите! Шаблонот е погоден за производители на паркети, керамичари, тапацири, автомеханичари, лимари и други. Кога ќе ја измерите формата, иглите нема да се вратат на своето место, туку ќе ја задржат својата форма додека не ги преместите со рака. Изработен е од силна ABS пластика и ќе издржи падови, удари и носење во торба или куфер.

Шаблон за контура што овозможува лесно пренесување на контурите за сечење. Се користи за пренесување на контурите за сечење на ламинат, паркет, плочки, килими, каросерии на автомобили. Идеален е за прецизно прилагодување на ламинатот, на пр. за грејни цевки.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија
АЛАТ ЗА ПРЕНОС НА ОБЛИЦИ, АГЛИ И КОНТУРИ.

Оваа алатка која го намалува напорот и времето е совршен додаток на вашиот дом и куќиште за алат. Ќе ви овозможи лесно да ја пренесете секоја неправилна форма на материјалот што сакате да го обработите!

Шаблонот е погоден за производители на паркети за керамичари, тапацири, автомеханичари, лимари и други. Кога ќе ја измерите формата, иглите нема да се вратат на своето место, туку ќе ја задржат својата форма додека не ги преместите со рака. Изработен е од силна ABS пластика и ќе издржи падови, удари и носење во торба или куфер.

Шаблон за контура што овозможува лесно пренесување на контурите за сечење. Се користи за пренесување на контурите за сечење на ламинат, паркет, плочки, килими, каросерија на автомобилот. Идеален е за прецизно прилагодување на ламинатот, на пр. во случај на грејни цевки.

 • Примена: за паркетни подови, керамисти, лимари и други
 • Материјал: ABS пластика
 • Димензии: 153x100x22 mm
 • Работна површина: 127 mm
 • Копирајте каква било неправилна форма.

Заборавете на пресметките и грешките при мерење на неправилни форми. Оваа алатка е направена да ви ја олесни секоја работа со мерење на контурите за вас! Прави што сакаш! Копирај облици на столбови, рамки, лајсни, агли и друго, без проблем, Многу прецизно.

АЛАТ ЗА ПРЕНОС НА ОБЛИЦИ, АГЛИ И КОНТУРИ.

Пластичните игли кои се движат и мерат каква било неправилна форма се широки само ⅙ cm, што ќе гарантира дека сè што правите совршено се вклопува! Точното мерење го обезбедува и линијар кој се наоѓа на двете страни на алатот!
Брзото мерење на неправилните контури ќе ви овозможи да направите повеќе со помалку труд и време!

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АЛАТ ЗА ПРЕНОС НА ОБЛИЦИ, АГЛИ И КОНТУРИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop