Купи!

АЛАТКА ЗА ПРЕМЕСТУВАЊЕ И ПОДИГАЊЕ НА МЕБЕЛ

699.00 ден

Шифра на производ: 177
Преместувањето мебел и уредувањето на станот може да биде многу тешко и заморно. Тешки парчиња мебел што не можете сами да ги преместите.…. Затоа олеснете си ја оваа работа и обезбедете соодветна опрема како што се овие фантастични кревачи, со кои неморате веќе да кревате тешки работи.

 • Дигалка која лесно се приближува до тежок предмет, го крева со помош на механизам, а под него се става основа на тркала и само го туркате.
 • Основата е гумена од горната страна за да нема страв дека мебелот ќе се оштети
 • Многу лесно се лизга на подот, лесно можете да го преместувате мебелот од едно на друго место
 • Практично, лесно и брзо.
 • Подигнувачи за полесно преместување на тешкиот мебел
 • Ротирачка основа на тркалата за 360 степени
 • Материјал: пластика и челик
 • Во комплетот добивате: подигач и 4 тркала со тапацир
 • Рачка за подигнување што не се лизга
 • Може да издржи тежина до 200 кг
 • Должина на подигачот: 32 см
 • Големина на подлогата: 10 x 8 cm

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

АЛАТКА ЗА ПРЕМЕСТУВАЊЕ И ПОДИГАЊЕ НА МЕБЕЛ

 • Убав изглед, фина изработка, прецизни димензии. Мала големина, многу лесна за носење и складирање, заштедува простор.
 • Погоден за дрвени подови, ламинати и плочки. Комплет за транспорт на мебел кој заштедува работа и време, без гребнатини на подот.
 • На таблата над валјакот се поставува површина што не се лизга, за да се спречи паѓање на мебелот.
 • Подигнувачот и валјакот се одлични алатки кои се многу лесни за движење.
 • Четири мали точки под секој подвижен модул можат да носат тежина од 200 кг, така што лесно можете да го преместите целиот мебел или многу тешки предмети.

Спецификации:
 • Материјал: ABS, железо
 • Боја: црна / црвена /
 • валјак: тркало / фиксен валјак,
 • Тежина: 1,23 кг
Карактеристики:
 • Иновативна алатка за преместување мебел со врвен квалитет. Компактна големина, лесно складирање, заштеда на простор. Едноставно турнете го мебелот каде и да сакате користејќи ги овие ролки.
 • Лесен за користење: турнете го горниот дел од сечилото за подигнување под мебелот и подигнете го со рачката без никакви проблеми.
 • Ставете 4 ролери на секој агол. Отстранете го подигачот и ќе можете лесно да преместувате мебел или тегови. Совршен за преместување на разни работи, како фрижидери, софи, кревети, софи, маси, кабинети на дрвени подови, ламинат и плочки без ничија помош.
 • Секој фиксиран валјак има 8 мали тркала.

Тип на производ:
 • Прилагодлива глава за 180 степени. Лесен за движење: Комплетот за кревање вклучува кревање тркала и четириаголник на аголот.
 • Лизгачките држачи се движат за 360 степени: овој подигач и подвижните влошки ви овозможуваат да ги движите работите низ куќата и апаратите на место, на која било површина.
 • Олеснете го чистењето: Овој сет го олеснува чистењето на сите оние темни скриени места.
 • Само подигнете, поставете и движете се, а потоа вашата соба ќе се преуреди како што сакате.
 • Елиминира оштетување на тркалата што се превртуваат преку дрво или плочки.

АЛАТКА ЗА ПРЕМЕСТУВАЊЕ И ПОДИГАЊЕ НА МЕБЕЛ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АЛАТКА ЗА ПРЕМЕСТУВАЊЕ И ПОДИГАЊЕ НА МЕБЕЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop