Купи!

АЛАТКА ЗА ВИТКАЊЕ САРМИ

399.00 ден

Шифра на производ: 145

Направете феноменални, вкусни и еднакви сарма во само неколку потези. Со помош на оваа одлична направа правењето сарма ќе стане вистинско задоволство!

Исто така, со помош на овој револуционерен уред можете да подготвите разни кифлички со лиснато тесто или кори.

Не само што брзо ќе ги подготвите вашите сарми, туку тие ќе бидат со ист облик и големина, а воедно и украсни на задоволство на целото семејство.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

АЛАТКА ЗА ВИТКАЊЕ САРМИ

Направете феноменални, вкусни и еднакви сарма во само неколку потези. Со помош на оваа одлична направа правењето сарма ќе стане вистинско задоволство!

Затоа во нашата палета на квалитетни и практични производи имаме еден, кој сигурно ќе ве освои.

Тоа е твистер за сарми, совршено решение за вашите маки, заштедува време и нерви.

Едноставно додадете лист зелка, винова лоза или зелка, врз него ставете од подготвената смеса и со едно движење на раката добивате совршено извртени сарми.

Не само што брзо ќе ги подготвите вашите сарми, туку тие ќе бидат со ист облик и големина, а воедно и украсни на задоволство на целото семејство. Исто така, со помош на овој револуционерен уред можете да подготвите разни кифлички со лиснато тесто или кори.

Оригинален сарма виткач во три движења

Овој производ го препорачуваме како составен дел од секоја кујна.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АЛАТКА ЗА ВИТКАЊЕ САРМИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop