Купи!

АПАРАТ ПРОТИВ ‘РЧЕЊЕ

299.00 ден

Шифра на производ: 032

Дали сакате никогаш повеќе да не ‘рчите и да му дадете на вашиот партнер тивко олеснување на спиењето? Подобрете ја вашата врска со помирен сон? Подобрување на дишењето ноќе? Нашите решенија против ‘рчењето во дилататори на носот се совршена заштита од’ рчење.

Нашите отвори за воздух не само што го запираат грчењето, туку и приклучокот за ‘рчењето, и можат да го филтрираат штетниот воздух. Современиот дизајн ја повторува анатомијата на вашиот нос за да ви овозможи најбезбеден и удобен сон. Овој уред е направен од високо квалитетни материјали, како што се медицински силикон, флексибилно-мека технологија, и пластика. Едноставно, вметнете го во ноздрата и спијте мирно. Ефикасно за запирање на ‘рчењето.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Акција ! Нарачајте го  веднаш за само 299 денари !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Категорија

АПАРАТ ПРОТИВ ‘РЧЕЊЕ

Рчењето може да го наруши сонот на сонувачите и луѓето околу нив, предизвикувајќи дневна поспаност, намалена ментална будност и проблеми во врската. Научно дизајниран за да обезбеди моментално олеснување на ‘рчењето.

Олеснете го вашиот живот, направете го времето за спиење повторно да се ревитализира со нашиот дилататор за нос против затнат нос. Стоп за ноќната бучава! Зголемувањето на РЕМ сонот и подобрувањето на квалитетот на сонот може да го подобрат фокусот и да го намалат стресот.

Разбудете се чувствувајќи одлично и енергично! Помогнете им на оние околу вас да спијат подобро. Нашите клиенти го сакаат нашето решение против грчењето против дилататори на носот. Воодушевени сме што им помогнавме на толку многу луѓе и на нивните партнери да дишат, да спијат, да ‘рчат и да го подобрат квалитетот на животот! Уверени сме дека ќе ги обожавате нашите ноздри против грчењето.

АПАРАТ ПРОТИВ ‘РЧЕЊЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Погледнете го видеото:

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop