Купи!

АВТОМОБИЛСКО СЕДИШТЕ ЗА МИЛЕНИЧИЊА

679.00 ден

Шифра на производ: 102
Идеално преносно седиште за вашите миленици. Лесно се монтира на секое седиште.

Истовремено може да послужи и како торба за носење домашни миленици.

Одличниот материјал, цврстите држачи, ќе ги направат вашите миленици безбедни и удобно додека возите.

Карактеристики:
 • Димензии: 33cm x 26cm x 20cm
 • Еко материјал
 • Мека и удобна
 • Лесно пренослив и преклоплив

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

АВТОМОБИЛСКО СЕДИШТЕ ЗА МИЛЕНИЧИЊА

За да ги направите вашите миленици 100% безбедни, имаме автомобилско седиште за кучиња и мачки.

Идеално преносно седиште за вашите миленици. Лесно се монтира на секое седиште.

Истовремено може да послужи и како торба за носење домашни миленици.

Одличниот материјал, цврстите држачи, ќе ги направат вашите миленици безбедни и удобно додека возите.

Карактеристики:
 • Димензии: 33cm x 26cm x 20cm
 • Еко материјал
 • Мека и удобна
 • Лесно пренослив и преклоплив

Автомобилско седиште за кучиња и мачки е вистинската работа за вашите миленици, да се чувствуваат удобно, но пред се безбедно. Лесно се инсталира, лесно се отстранува. Еко материјал. Лесен за одржување. Го имаме во повеќе бои. Седиштето е спакувано во картонска кутија. Оригинално пакување. Увоз од Европската Унија!

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АВТОМОБИЛСКО СЕДИШТЕ ЗА МИЛЕНИЧИЊА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop