Купи!

БЕЗЖИЧЕН МАСАЖЕР И ПРАВОСМУКАЛКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

499.00 ден

Шифра на производ052

Shed Pal е новиот најдобар пријател на сопственикот – тоа е еден од производите што го олеснуваат животот на една личност со прилагодување на две работи во секојдневниот живот: правосмукалка и четка. Шед Пал користи нежна технологија за вшмукување на кожата на миленичето за да го исцица паднатото крзно без да му наштети на самото милениче, истовремено давајќи им исто чувство на четкање. Бидејќи е рачен и безжичен, Шед Пал може да оди каде било да ви помогне додека бркате непослушни миленичиња.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

БЕЗЖИЧЕН МАСАЖЕР И ПРАВОСМУКАЛКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

Не е ни чудо што повеќето сопственици на миленичиња сакаат да го пробаат овој масажер. Чешлањето миленичиња е мака – има коса насекаде низ куќата и многу е тешко да ги исчистите.

Креаторите на Шед Пал ги зедоа предвид фрустрираните сопственици на кучиња и мачки при дизајнирање на оваа одлична правосмукалка за домашни миленици.

Shed Pal е новиот најдобар пријател на сопственикот – тоа е еден од производите што го олеснуваат животот на една личност со прилагодување на две работи во секојдневниот живот: правосмукалка и четка. Shed Pal користи нежна технологија за вшмукување на кожата на миленичето за да го исцица паднатото крзно без да му наштети на самото милениче, истовремено давајќи им исто чувство на четкање. Бидејќи е рачен и безжичен, Шед Пал може да оди насекаде за да ви помогне да ги бркате непослушните миленичиња.

Shed Pal е лесен за употреба

Масажер правосмукалка за кучиња и мачки одлична за грижа за миленичиња со масажни испакнатини и нежно правосмукалка што го отстранува паднатото крзно што ви овозможува полесно од кога било да се грижите за вашето куче или мачка. Совршено функционира на миленичиња со кратка или долга коса, што ви овозможува да направите вашиот крзнен пријател да изгледа уредно и чисто. Брзо, лесно и нежно, содржи канистер за собирање коса. Долгокоса, кратка коса или кадрава, вашето домашно милениче ќе ужива во масажата.

Работа со батерија – бара 3 x АА батерии не се вклучени.

БЕЗЖИЧЕН МАСАЖЕР И ПРАВОСМУКАЛКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БЕЗЖИЧЕН МАСАЖЕР И ПРАВОСМУКАЛКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop