Купи!

БЕЗЖИЧЕН ДЕПИЛАТОР ЗА ТЕЛО

999.00 ден

Шифра на производ: 172

Дали имате влакна кои сакате да ги отстраните брзо и безболно дома, а притоа да потрошите минимум време и пари? Имаме предлог за вас – пробајте го безжичен депилатор.

Покрај тоа што безжичниот депилатор обезбедува брза и безболна депилација, вграденото LED светло ви овозможува да го забележите секое влакно, така што повеќе нема да имате „промашени“ делови, што често се случува при депилација. Откако ќе го користите овој уред, вашата кожа ќе биде целосно мека и мазна.

Анатомскиот дизајн со 4 глави му овозможува на депилаторот лесно да се лизга по кожата и да допре до сите делови на телото, дури и до најнепристапните и најчувствителните, додека брзо и ефикасно ги отстранува влакната.

Водоотпорен е, можете да го користите додека се туширате или за време на вашата дневна рутина за нега. Овој уред има литиум-јонска батерија, која можете да ја полните со USB-кабел. Батеријата му овозможува на епилаторот да работи безжично до еден час.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

БЕЗЖИЧЕН ДЕПИЛАТОР ЗА ТЕЛО

 

Дали имате влакна кои сакате да ги отстраните брзо и безболно дома, а притоа да потрошите минимум време и пари? Имаме предлог за вас – пробајте го безжичен депилатор.

Покрај тоа што безжичниот депилатор обезбедува брза и безболна депилација, вграденото LED светло ви овозможува да го забележите секое влакно, така што повеќе нема да имате „промашени“ делови, што често се случува при депилација. Откако ќе го користите овој уред, вашата кожа ќе биде целосно мека и мазна.

Анатомскиот дизајн со 4 глави му овозможува на депилаторот лесно да се лизга по кожата и да допре до сите делови на телото, дури и до најнепристапните и најчувствителните, додека брзо и ефикасно ги отстранува влакната.

Водоотпорен е, можете да го користите додека се туширате или за време на вашата дневна рутина за нега.

Овој уред има литиум-јонска батерија, која можете да ја полните со USB-кабел. Батеријата му овозможува на епилаторот да работи безжично до еден час.

Уредот е многу лесен, па лесно ќе го користите со една рака, а депилацијата никогаш повеќе нема да ви биде само обврска, туку и вистинско задоволство!

 

Карактеристики на производот:
 • Брзо и безболно отстранување на влакна;
 • Анатомски дизајн на 4 глави за депилација;
 • Лесно се прилепува на кожата;
 • Достигнува дури и до најнепристапните области на телото;
 • Способност за промена и прилагодување на брзината на уредот;
 • Вградено LED светло;
 • Водоотпорен;
 • Безжична – 60 минути континуирано работење;
 • Има литиум-јонска батерија која се полни преку USB-кабел;
 • Лесен и лесен за употреба секој ден.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БЕЗЖИЧЕН ДЕПИЛАТОР ЗА ТЕЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop