Купи!

ЧЕЛИЧНА ПРЕСА И ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

749.00 ден

Шифра на производ: 180
Цедењето сок никогаш не било поинтересно

Едноставна за користење и лесна за чистење. За неколку моменти ќе добиете целосно природен домашен сок!

Сите делови се изработени од нерѓосувачки челик и може да се мијат во машина за садови. Извонредно дизајниран, заштедува енергија и е еколошки.

Идеален за цедење калинки, лимони, портокали – портокали, грејпфрути…

Овошната преса е рачна цедалка со која можете да притиснете и цедите овошје и на тој начин да направите 100% природен и здрав напиток. Можете да го користите во ресторани, хотели и дома.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија
ЧЕЛИЧНА ПРЕСА И ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

Брзо и лесно исцедете го овошјето со едно движење!

Многу е лесно да се исцедат лимони, портокали, јаболка, лубеници, грозје, киви и секое друго овошје и зеленчук.

Лесен за употреба и лесен за чистење. За неколку моменти ќе добиете целосно природен домашен сок!

 

Сите делови се изработени од нерѓосувачки челик и може да се мијат во машина за садови. Извонредно дизајниран, заштедува енергија и е еколошки.

Идеална за цедење калинки, лимони, портокали – портокали, грејпфрути…

Овошната преса е рачна цедалка со која можете да притиснете и цедите овошје и на тој начин да направите 100% природен и здрав напиток.

✅Не е потребно да се лупи кората како кај електричните цедалки. Едноставно исецкајте го омиленото овошје или зеленчук на парчиња, ставете ги во преса, притиснете и ќе добиете природен и здрав пијалок 100% здрав.

✅ Можете многу лесно да исцедите сок од портокал, лимон, грејпфрут или можете да ја направите вашата омилена овошна мешавина.

✅ Многу лесно се чисти, исплакнете ја само под млаз топла вода и сè е направено за 10 секунди.

ЧЕЛИЧНА ПРЕСА И ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЧЕЛИЧНА ПРЕСА И ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop