Купи!

ДИГИТАЛЕН СЛУШЕН АПАРАТ

599.00 ден

Шифра на производ: 146

Дигитален слушен апарат

Дигитално програмабилно слушно помагало, минијатурни димензии, еден од најмалите BTE (издувни) модели.

Многу силен, погоден за сериозно оштетување на слухот.

Само во Трон Шоп, акција 50%

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

 

Категорија

ДИГИТАЛЕН СЛУШЕН АПАРАТ

Деветканален дигитален програмабилен слушен апарат, минијатурни димензии, еден од најмалите BTE (издувни) модели.

Многу силен, погоден за сериозно оштетување на слухот. Има најнови дигитални технологии за корекција на оштетен слух, намалување на шумот, насочен (насочен) микрофон…

Користи цинк-воздух батерија од типот 13. Има Telecoil – за системи со јамка на вратот.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГИТАЛЕН СЛУШЕН АПАРАТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop