Купи!

ДИГИТАЛНА ЕЛЕКТРО ТЕРАПИЈА

599.00 ден

Шифра на производ: 156

Технолошки уред од најновата генерација, кој ги стимулира виталните точки на човечкото тело со испраќање нискофреквентни електрични импулси, а со тоа ги имитира техниките на традиционалната кинеска медицина.

Има осум различни програми за терапија:

мозочен удар, масажа, акупунктура, манипулација, стружење, вендузи, намалување на телесната тежина, имунотерапија.

Секоја програма има свој специфичен ефект.

Функции на уредот:
 • ублажување на симптомите на акутни, хронични заболувања, како што се настинки, запек, главоболки, хипертензија, невралгија, неврастенија, артритис, ревматизам, вкочанет врат, болки во долниот дел на грбот, грбот, стомакот итн.
 • електростимулација за развој и тонус на мускулното ткиво
 • ублажување или целосно неутрализирање на болката во уморни или повредени мускули
 • забрзување на протокот на крв и помагање за обновување на повреденото ткиво
 • релаксација и одмор, релакс масажа
 • стимулација на виталните точки за акупунктура, каде што здравјето на луѓето е клучно
 • губење на тежината со разградување на масното ткиво преку електромасажа

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

ДИГИТАЛНА ЕЛЕКТРО ТЕРАПИЈА

Технолошки уред од најновата генерација, кој ги стимулира виталните точки на човечкото тело со испраќање нискофреквентни електрични импулси, а со тоа ги имитира техниките на традиционалната кинеска медицина.

Има осум различни програми за терапија:

мозочен удар, масажа, акупунктура, манипулација, стружење, вендузи, намалување на телесната тежина, имунотерапија.

Секоја програма има свој специфичен ефект.

Функции на уредот:
 • ублажување на симптомите на акутни, хронични заболувања, како што се настинки, запек, главоболки, хипертензија, невралгија, неврастенија, артритис, ревматизам, вкочанет врат, болки во долниот дел на грбот, грбот, стомакот итн.
 • електростимулација за развој и тонус на мускулното ткиво
 • ублажување или целосно неутрализирање на болката во уморни или повредени мускули
 • забрзување на протокот на крв и помагање за обновување на повреденото ткиво
 • релаксација и одмор, релакс масажа
 • стимулација на виталните точки за акупунктура, каде што здравјето на луѓето е клучно
 • губење на тежината со разградување на масното ткиво преку електромасажа
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГИТАЛНА ЕЛЕКТРО ТЕРАПИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop