Купи!

ДИГИТАЛНА КУЈНСКА ВАГА

449.00 ден

Шифра на производ: 133

Ако одлучивте да започнете со вашата здрава исхрана денес или едноставно сакате да имате совршено точна вага која може да ви го олесни приготвувањето на секој оброк, нашата дигитална вага за кујна е дефинитивно вистинскиот избор за вас – зошто?

Ова е мала професионална вага, дизајнирана за да можете да ја користите во кујната, на работа или каде и да ви треба. Многу сопственици на помали продавници за храна се одлучуваат за оваа вага, токму поради тоа што е прецизна и лесна за употреба.

Отпорен на влага и прскање, може да ги измерите сите видови храна со дигитална вага. Голема тркалезна послужавник од нерѓосувачки челик, едноставно измијте ја по употреба и не грижете се – вагата ќе биде добра како нова по долги години користење!

Дигиталната кујнска вага работи на батерии, а модерниот дизајн овозможува практично и лесно користење.

Точното мерење дома никогаш не било полесно.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

ДИГИТАЛНА КУЈНСКА ВАГА

Често забораваме колку е важна здравата и квалитетна исхрана за нас и нашето семејство. Вистинскиот избор и количината на храна што ја јадеме се пресудни кога станува збор за здрава исхрана.

 

Ако одлучивте да започнете со вашата здрава исхрана денес или едноставно сакате да имате совршено точна вага која може да ви го олесни приготвувањето на секој оброк, нашата дигитална вага за кујна е дефинитивно вистинскиот избор за вас – зошто?

 

Ова е мала професионална вага, дизајнирана за да можете да ја користите во кујната, на работа или каде и да ви треба. Многу сопственици на помали продавници за храна се одлучуваат за оваа вага, токму поради тоа што е прецизна и лесна за употреба.

Отпорен на влага и прскање, може да ги измерите сите видови храна со дигитална вага. Голема тркалезна послужавник од нерѓосувачки челик, едноставно измијте ја по употреба и не грижете се – вагата ќе биде добра како нова по долги години користење!

Дигиталната кујнска вага работи на батерии, а модерниот дизајн овозможува практично и лесно користење.

Точното мерење дома никогаш не било полесно.

 

Карактеристики на производот:
 • Широк LCD екран каде што јасно може да се види измерената тежина;
 • Максимална тежина 7 кг;
 • Мерни единици – kg, g, l
 • Материјал – пластично куќиште, нерѓосувачки челик;
 • Боја – бела.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГИТАЛНА КУЈНСКА ВАГА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop