Купи!

ДИГТАЛНА ВАГА – ЛАЖИЧКА ЗА МЕРЕЊЕ

799.00 ден

Шифра на производ: 152

Дигиталната вага во форма на лажица ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги измерите малите количини на зачини, млеко, масло или брашно. Вагата со лажица е идеална и за хранење бебиња. Ако заборавите да ја исклучите, лажицата ќе го направи тоа сама по 5 минути неактивност. Исклучително прецизен и многу лесен за употреба.

 • Опсег од 0,1-500 g
 • Дигитален дисплеј
 • Максимална мерна тежина до 500гр

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија

ДИИТАЛНА ВАГА – ЛАЖИЧКА ЗА МЕРЕЊЕ

Дигиталната вага во форма на лажица ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги измерите малите количини на зачини, млеко, масло или брашно. Вагата со лажица е идеална и за хранење бебиња. Ако заборавите да ја исклучите, лажицата ќе го направи тоа сама по 5 минути неактивност. Исклучително прецизен и многу лесен за употреба.

 

 • Опсег од 0,1-500 g
 • Дигитален дисплеј
 • Максимална мерна тежина до 500гр
 • Лесно е за користење.
 • LCD дигитална вага многу прецизна при работа, идеална за мерење брашно, зачини, павлака, млеко, чај.
 • Држете ја функцијата за да го зачувате последниот екран,
 • Мерни единици: g, oz, gn, ct,
 • Мерења на течност: 5ml, 10ml, 15ml, 20ml, 25ml, 30ml,
 • Должина: 23 см,
 • Димензии на корпата: 69mm x 55mm,
 • Вагата користи батерија CR2030 (батеријата е вклучена во понудата)

ДИИТАЛНА ВАГА – ЛАЖИЧКА ЗА МЕРЕЊЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГТАЛНА ВАГА – ЛАЖИЧКА ЗА МЕРЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop