Купи!

ДОЗЕР ЗА ПРЕХРАНБЕНИ НАМИРНИЦИ

599.00 ден

Шифра на производ: 134

Ако отсекогаш сте сакале да направите катче во вашата кујна за житарки, кикиритки, бадеми, бонбони и слична храна и да ги организирате така што ќе изгледаат како да сте во продавница за здрава храна, тогаш нашиот диспензер е идеалното решение за вас!

Освен што со овој практичен производ можете да дозирате храна и секогаш да ја одредувате количината на порција, диспензерот има уникатен механизам на еднонасочна циркулација – што всушност го спречува преминувањето на инсектите и дополнително ја зачувува храната.

Најквалитетната пластика и вакумската обвивка од која е направен диспензерот го прават отпорен на влага, а храната во него останува долго време свежа. Покрај тоа, диспензерот е проѕирен, така што секогаш ќе можете да следите колку храна останува во него.

Заштедата на простор во кујната и добрата организација секако се некои од најважните ставки во секојдневното работење, кои овој диспензер дефинитивно ќе ги обезбеди.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Категорија
ДОЗЕР ЗА ПРЕХРАНБЕНИ НАМИРНИЦИ

Ако отсекогаш сте сакале да направите катче во вашата кујна за житарки, кикиритки, бадеми, бонбони и слична храна и да ги организирате така што ќе изгледаат како да сте во продавница за здрава храна, тогаш нашиот диспензер е идеалното решение за вас!

Освен што со овој практичен производ можете да дозирате храна и секогаш да ја одредите количината на порција (која е идеална за сите оние кои се на диета или едноставно се грижат за исхраната и секогаш сакаат да знаат колку јаделе) , диспензерот има уникатен механизам за еднонасочна циркулација.го спречува преминувањето на инсектите и дополнително ја складира храната.

ДОЗЕР ЗА ПРЕХРАНБЕНИ НАМИРНИЦИ

Најквалитетната пластика и вакумската обвивка од која е направен диспензерот го прават отпорен на влага, а храната во него останува долго време свежа. Покрај тоа, диспензерот е проѕирен, така што секогаш ќе можете да следите колку храна останала во него и кога е време да го дополните со нова храна.

 

Заштедата на простор во кујната и добрата организација секако се некои од најважните ставки во секојдневното работење, кои овој диспензер дефинитивно ќе ги обезбеди. Едноставно залепете го на местото што го сакате и ќе се закачи на основата така што товарот не може да го помести, а притоа нема да зафаќа простор на полиците во кујната, давајќи му модерен изглед.

Со лесно притискање на копче, го стартувате уредот и ја контролирате количината на храна што сакате да ја користите.

Одржувањето на диспензерот дефинитивно нема да ви биде проблем. Само избришете го или измијте го и продолжете со секојдневна употреба, водоотпорен е и бара многу малку време за чистење.

ДОЗЕР ЗА ПРЕХРАНБЕНИ НАМИРНИЦИ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДОЗЕР ЗА ПРЕХРАНБЕНИ НАМИРНИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop