Купи!

ДРЖАЧ ЗА САПУН ИЛИ СУНЃЕР ВО ФОРМА НА ЛИСТ

279.00 ден

Шифра на производ: 123

Заборавете на влажниот сапун кој постојано се лизга и паѓа од решетката. Пробајте нов, практичен диспензер за сапун во облик на лист!

Овој држач се разликува од обичниот токму поради неговиот уникатен дизајн во облик на лист, кој овозможува водата природно да тече директно во мијалникот или мијалникот, оставајќи го сапунот сув цело време.

Држачот што доаѓа се едноставно залепен со 3 основни стапала, што му дава стабилност на држачот и не дозволува сапунот да се лизга.

Покрај тоа што е многу убав украс за бања или кујна, во овој држач можете да ставите и сунѓери, четкички за заби, паста за заби и многу повеќе.

Вашиот мијалник ќе биде чист и уреден, а сапунот кој нема да акумулира бактерии ќе биде многу подолг.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Категорија

ДРЖАЧ ЗА САПУН ИЛИ СУНЃЕР ВО ФОРМА НА ЛИСТ

Заборавете на влажниот сапун кој постојано се лизга и паѓа од решетката. Пробајте нов, практичен држач за сапун во форма на лист и решете ги секојдневните проблеми што ги имате додека ги миете рацете.

 

Овој држач се разликува од обичниот токму поради неговиот уникатен дизајн во облик на лист, кој овозможува водата природно да тече директно во мијалникот или мијалникот, оставајќи го сапунот сув цело време.

Држачот што доаѓа со овој држач е едноставно залепен со 3 основни стапала, што не му дава стабилност на држачот и не дозволува сапунот да се лизга.

 

Покрај тоа што е многу убав украс за бања или кујна, во овој држач можете да ставите и сунѓери, четкички за заби, паста за заби и многу повеќе.

Вашиот мијалник ќе биде чист и уреден, а сапунот кој нема да акумулира бактерии ќе биде многу подолг.

 

Овој држач е комбинација на модерен дизајн и функционалност што се грижи за вашето здравје на прво место!

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДРЖАЧ ЗА САПУН ИЛИ СУНЃЕР ВО ФОРМА НА ЛИСТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА

  TronShop